Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) sezonu açıyor

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Myndos Restoran baştan sona yenilendi

Cumhur'un Yeri sezona erken başladı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 06.03.2020 / Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) sezonu açıyor

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 7

Murat Özyanık, Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Gümüşlüğün manzarası ve mutfağı en güzel restoranlarından Myndos (Cumhurun Yeri) sezonu erken açıyor. Yenilenen, restorasyon geçiren Myndos Restaurant ve Myndos Apart denize sıfır konumu ve muhteşem manzarasıyla 7 Mart 2020 günü sezona merhaba diyecek.

Gümüşlüğün en eski mekanları arasında yer alan ve bu seneye kadar sadece yazları hizmet veren Myndos Restaurant yani diğer adıyla Cumhur'un Yeri 2020 yılı turizm sezonuna erken giriyor.

Murat Özyanık, Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) 1

Murat Özyanık, Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Murat Özyanık'ın işlettiği ve sahibi olduğu Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) 2019 sezonunu Kasım ayında kapattıktan sonra baştan ayağa yenilendi. Mutfağından, kapalı alanına, mükemmel manzaralı geniş ve ferah denize sıfır bahçesinden üst katlarına kadar tamamen yenilenen ve elden geçirilen Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) 7 Mart 2020 Cumartesi günü kapılarını misafirlerine açıyor.

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) 2

Murat Özyanık, Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Bu yıl sezona erken girecek olan Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) başta balık olmak üzere tamamı kendi mutfağına ait deniz ürünleri, mezeler, salatalar, sebze ve meyve çeşitleri ile isteğe göre kırmızı ve beyaz et ürünlerini de menüsünde barındırıyor.

Sıcak - soğuk tüm içecekler, alkollü - allkolsüz tüm marka ve çeşitler, özellikle hafta sonu ve sabahları seçme, serpme kahvaltı ve brunch seçenekleriyle de hem göze, hem gönüle hem de midelere hitap ediyor. Dünyadaki en güzel gün batımlarına sahip, eşsiz bir yeryüzü cenneti olan Gümüşlüğün en özel manzaralı lokasyonlarından birisinde yer alan Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) doğrudan Tavşan Adası (Asar Adası), Bayrak Tepe ve gün batımının en güzel konumuna hakim bir noktada hizmet veriyor.

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 3

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Toplamda 160 kişiye aynı anda servis sağlanılabilen Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) isterseniz ailece, dilerseniz sevdiğiniz, aşkınız, eşiniz ya da arkadaşınızla çift veya gruplar halinde gelebileceğiniz bir mekan. Düğün, nişan, doğum günü, şirket organizasyonları vb. her amaca uygun açık ve kapalı alanlara sahip Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) uygun fiyat seçenekleriyle midenizin yanı sıra cüzdanınızı korumasıyla da tanınıyor.

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 6

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri)'ın Gümüşlük Rehberi olarak bizce en önemli özelliklerinden biriyse sakinliği ve huzur veren atmosferi. Kafanızı mı dinlemek istiyorsunuz; denizin sesi, oksijenin en güzeli, mavinin tüm tonları ile gün batımlarında kızılın sarıyla, turuncuyla aşkına tanıklık ederek dalıp gideceğinizi garanti ederiz.

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 2

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Hatta hem eğlenmek hem de dinlenmek isterseniz Myndos Apart da baştan aşağı yenilenmiş odalarıyla hizmetinizde. Myndos Apart'ın odalarında sıcak, soğuk duş, tv, klima ve en önemllisi DENİZE SIFIR MANZARA ile ninni niyetine sadece ve sadece odanızın camına yansıyan yakamozlarla dalga sesleri var.

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 4

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri);

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük 5

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri), Mart 2020, Gümüşlük

Rezervasyon;

TIKLA ARASIN

0252 394 30 02

Daha fazla bilgi için tıklayın;

http://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-restaurant-restoran-lokanta-cafe.html

Konum;

TAGS:

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri)

Gümüşlük haber

Gümüşlük