Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Turgutreis - Gümüşlük dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Gümüşlük dolmuş yolunda kanalizasyon çalışması

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 10.02.2020 / Gümüşlük dolmuş yolunda kanalizasyon çalışması

Turgutreis - Gümüşlük dolmuşlarının güzergahında geçici ve zorunlu değişiklik yapıldı. Ormancılar Sitesi ile ASKO sitesi arasındaki 1105 numaralı sokakta başlatılan kanalizasyon hattı yenileme çalışması nedeniyle yol trafiğe kapatıldı.

Uydu görüntüsü

Gümüşlük dolmuş yolunda güzergah değişikliği 2

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Gümüşlük'le Turgutreis arasında karşılıklı dolmuş seferlerinin güzergahı geçici olarak değiştirildi. Gümüşlük-Turgutreis ve Turgutreis-Gümüşlük dolmuş araçlarının Kadıkalesi Carrefoursa'dan girip Sianji Well Being Resort & Spa önünden geçerek ASKO'ya ulaştıkları güzergah geçici bir süre için yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği 5

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Araçla ya da yaya bu yola girmeyin

İnşaatı yapan ekipler haberin yapıldığı gün itibariyle Sianji Well Being Resort & Spa otelin lojmanlarının önünde çalışmalarını sürdürüyorlardı. Yani ASKO ile Ormancılar sitesi arasındaki güzergaha arabanızla girerseniz geri dönmek zorunda kalırsınız. Yayalar için de yolda çok derin kazılar bulunduğundan bu yolu şimdilik kullanmak tehlikeli olabilir. Özellikle gece bu güzergahı arabayla ya da yayan olarak geçmeyi denemeyin.

CANLI HARİTADA GÖR;

Kapalı olan yol 1105 numaralı sokak. Harita; Google.

Dolmuş arabaları Turgutreis'ten geldiklerinde Sianji Well Being Resort & Spa önüne kadar çıkıp buradan geri dönüyorlar. Aynı şekilde Gümüşlük'ten gelen dolmuş araçları da ASKO sitesine girip sitenin girişindeki ilk duraktan geri dönüyorlar.

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği 6

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Gümüşlük Rehberi muhabiri inşaat alanını görüntüledi. Çalışmaların hızla bitmesi için özel bir kanal açma makinası getirildiğini ve işçilerin yoğun şekilde çalıştıklarını gözlemledi. İnşaat alanının girişlerinde uyarı levhaları yer alıyor. Ancak kanalizasyon çalışmasını hangi belediyenin veya firmanın yaptığı ya da başlattığına dair bir tabela konmamış.

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği 4

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Kanalizasyon yenileme işinin ne zaman biteceği ve yolun eski haline ne zaman döneceği henüz belli değil ancak Gümüşlük Rehberi olarak takip ediyoruz ve gelişmeleri an be an duyuracağız.

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği 3

Gümüşlük Turgutreis dolmuş yolunda güzergah değişikliği

TAGS:

Gümüşlük dolmuş yolunda güzergah değişikliği

Gümüşlük haber

Gümüşlük