Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Yanan köyün medydanında çocuklara moral

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum'da açık hava sineması

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 06.09.2021 - Yanan köyün meydanında çocuklara moral

Muğla orman yangınlarında büyük zarar gören Mazı'da çocuklara yazlık sinema keyfiyle moral aşılandı.

Bodrum Belediyesi desteğiyle gerçekleştirilen "Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri" Mumcular ve Mazı Mahallesi'nde devam etti. Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte çocuklar ön saflarda yer alarak moral depoladı.

"Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri" adı verilen etkinliğe Bodrum Belediye Başkan Aras, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun ve birim müdürleri ile bölgede vatandaşlar katıldı.

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri ve tüm diğer etkinliklerin içerik, gün ve yerleri için TIKLAYIN;

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla merkez ve ilçelerinde, mahalle ve köylerinde tüm etkinlikler 7/24 günce bu takvimde. TEK TIKLA TÜM MUĞLA...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK LİSTESİ

Bodrum Mumcular Mahallesi Meydanı, Bodrum Aşağı Mazı ve Yukarı Mazı’da açık havada kurulan dev sinema ekranında, çocukların sevdiği çizgi film karakteri "Kral Şakir" filminin gösterimi gerçekleşti. Çoğunluğu çocukların oluşturduğu film gösteriminden aileler de büyük keyif aldı. Filmi izlemeye gelen çocuklara ve ailelere belediye ekipleri tarafından dondurma ikram edildi.

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri 3

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri

Bodrum Karaova Mahalle Muhtarı Muhammet Karademir, “Vatandaşlar pandemiden dolayı dışarı çıkamadıkları için etkinlikten gayet memnunlar, insanlar iki yıldır içeride bunaldı. Katılım çok güzel" dedi.

Mumcular ve Mazı’da vatandaşlar ve çocuklarla bir araya gelen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Geçirdiğimiz kötü günlerden sonra bölge insanı moralsiz. Özellikle daha çok çocukların hoşuna gidebilecek filmler oynatmayı ve eski nostaljik sokak sinemalarını, köy sinemalarını tekrar canlandırmayı düşündük” dedi.

TAGS;

Köy Meydanı Türk Filmleri Günleri

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri