Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali başladı

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Önemli bir etkinlik daha başladı

1 - 11 Eylül 2021 tarihleri arasında

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 01.09.2021 - 5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali başladı

Bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Bodrum Caz Festivali, tarihi Bodrum Kalesi'nde başladı. Festivalin açılışında Kerem Görsev Trio ve şef Münif Akalın yönetimindeki Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası sahne aldı.

Caz Derneği tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, İtalya Büyükelçiliği gibi kurumlar tarafından destekleriyle Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde başladı.

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla merkez ve ilçelerinde, mahalle ve köylerinde tüm etkinlikler 7/24 günce bu takvimde. TEK TIKLA TÜM MUĞLA...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK LİSTESİ

5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali, afiş

Festivalin açılışında Kerem Görsev Trio ve şef Münif Akalın yönetimindeki Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası sahne aldı. Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt ve çok sayıda caz severin katıldığı açılışta festivale katkı veren kurum ve kuruşların temsilcilerine teşekkür plaketi sunuldu.

Caz Derneği Başkanı ve festivalin küratörü Özlem Oktar Varoğlu, konser öncesi yaptığı açıklamada, "Bodrum Caz Festivali'nin 5'inci yılı Akdeniz Teması üzerine gerçekleştiriliyor. 11 konser Bodrum'da çeşitli mekanlarda yer alacak" dedi.

Festivalde bilet gelirinin bir bölümü, Bodrum'da yangında zarar gören bölgelere için hazırlanan fona aktarılacak.5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali, 11 Eylül'de sona erecek.

izlenebilecek.

Muğla Etkinlik Takvimi ve 5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali Programı için TIKLAYIN:

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-etkinlik-tablosu.html

TAGS;

Caz Derneği

5. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

Bodrum Haberleri