Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

İlknur Ülküm Seferoğlu'na yeni görev

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Belediyesi'nde görev değişimi

Gümüşlük'ten seçildi

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 30.08.2021 - Bodrum'a Gümüşlüklü başkan yardımcısı

Bodrum Belediyesi'nde başkan yardımcısı değişti. Gümüşlükten Belediye meclis üyesi seçilen avukat İlknur Ülküm Seferoğlu Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı oldu. Seferoğlu, Belediye Başkan Yarıdımcısı Emel Çakaloğlu'nun yerine getirildi.

Muğla Barosu'na kayıtlı avukatlık yapan evli bir çocuklu İlknur Ülküm Seferoğlu eski Gümüşlük Belediye Başkanı, köşe yazarı Mehmet Ülküm'ün kızı. Bir süredir Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın yerine başkan vekilliği görevinde de bulunan Seferoğlu'nun 6 Eylül günü resmen yeni görevine başlayacağı belitildi.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu'nun yerine bu göreve getirilen İlknur Ülküm Seferoğlu'nun görev tanımı ve alanında değişiklik olmazsa; Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü kendisine bağlı olacak.

Emel Çakaloğlu, İlknur Ülküm Seferoğlu

Emel Çakaloğlu (Solda), İlknur Ülküm Seferoğlu, arşiv - GHA

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla merkez ve ilçelerinde, mahalle ve köylerinde tüm etkinlikler 7/24 günce bu takvimde. TEK TIKLA TÜM MUĞLA...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK LİSTESİ

Bodrum belediyesi'nden henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Belediyenin web sitesi "Başkan Yardımcıları" sayfası da henüz güncellenmedi. Sayfada Emel Çakaloğlu halen Belediye Başkan Yardımcısı olarak yer alıyor. Ancak Çakaloğlu Bodrum'da Bodrum Gündem internet haber sitesinde yer alan habere göre değişikliği doğrulayarak şunları söyledi;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bir kan değişimi yapmak istedi. Tam olarak nasıl bir gerekçe ile bu görev değişimine karar verdiğini bilmiyorum. Bizler halkımıza hizmet için bu makamlardayız. Daha önce Bodrum CHP Kadın Kolları görevini yaptım, daha sonra da Meclis üyeliğine seçildim. 2019 Eylül ayından bu yana da Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüm. Aldığım tüm görevleri eksiksiz yapmak için gece gündüz demeden çalıştım. Bundan sonra da halkımıza ve Bodrum’a hizmet etmeye devam edeceğim.

Belediye meclis üyesi seçilen avukat İlknur Ülküm Seferoğlu

Bodrum Belediye meclis üyesi avukat İlknur Ülküm Seferoğlu, arşiv - GHA

İlknur Ülküm Seferoğlu resmen 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren Bodrum Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenecek. Sakin kişiliği ve çalışkan yapısıyla bilinen İlknur Ülküm Seferoğlu Bodrum ve Muğla Büyükşehir Belediye meclislerinde çeşitli görevler üstlendi.

Seferoğlu kimdir?

1976 yılında Izmir'de doğan İlknur ÜLKÜM SEFEROĞLU, Nazilli Anadolu Lisesi ve 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Bodrum'da Muğla Barosu'na kayıtlı serbest Avukat ve Arabulucu olarak görev yapmakta olan İlknur ÜLKÜM SEFEROĞLU, önceki dönemde Cumhuriyet Halk Partisi'ni temsilen İlçe Seçim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk annesi olup, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Çakaloğlu kimdir?

İlk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Mezunu. Maliye Bakanlığı Veri Kontrol İşletmeni ve Mal Müdürlüğü Muhasebe Şefliğinden emekli oldu. CHP Kadın Kolları yönetimleri ve iki dönem CHP Kadın Kolları Başkanlığı, 2017 yılı genel seçimlerinde Millet Vekilliği aday adaylığında bulundu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Evli ve 2 erkek çocuk annesi.

TAGS;

İlknur Ülküm Seferoğlu

Emel Çakaloğlu

Bodrum Haberleri