Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da belediye nerede ne yapıyor?

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Sokak sokak Bodrum'da yol çalışmaları

Belediye nerede ne yapıyor?

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 21.06.2021 - Bodrum'da belediye nerede ne yapıyor?

Bodrum'un en çok şikayet konusu olan yolların durumuyla ilgili "en son durum" ne? Belediye nerede ne yapıyor? Sokak sokak listesi haberde...

Bodrum yarımadasında alt yapı çalışmasıyla birlikte en çok şikayet edilen konulatrın başında yolların durumu, çukur, toz ve çamur geliyor. Peki ama en çok şikayet edilen Bodrum Beleidyesi ne yapıyor?

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bodrum genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ve belediye sokak soka mbu çalışmaları duyurmaya başladı.

Ekipler bu kapsamda özellikle altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklar ile belirlenen plan doğrultusunda devam eden çalışmalarda asfalt, beton yol, beton parke, kaldırım imalatı, yol bakım-onarım ve yağmur suyu hattı işlerini aralıksız sürdürüyor.

Bodrum belediyesi yol çalışması

Bodrum belediyesi yol çalışması, Haziran 2021, GHA

Alt yapı üst yapıyı belirliyor

Bitez

Bitez Namascı Caddesi’nde yağmur suyu hattı çalışmasının ardından asfalt çalışmasını da tamamlayan ekipler, cadde üzerinde kaldırım çalışmalarını da tamamlamak üzere.

Bitez Mahallesi 2010 Sokak’ta asfalt çalışmasını tamamlanırken, 1977 Sokak’ta asfalt çalışması öncesi son düzenlemeler yapılıyor.

Çırkan

Çırkan Mahallesi Mustafa Aysu Sokak’ta parke kaldırım çalışmalarını yürütülüyor.

Dirmil

Dirmil Mahallesi Mimoza Sokak’ta başlatılan yol düzenleme ve genişletme çalışmaları devam ediyor.

Farilya

Farilya Mahallesi Koyutürk Sokak’ta beton yol çalışması tamamlandı.

Gümüşlük

Gümüşlük Mahallesi Samanlık Sokak’ta yol açma çalışması sürüyor.

Gündoğan

Gündoğan Mahallesi Onbaşı Dede Sokak’ta yol düzenleme ve kanal açma çalışmalarını sürdüren ekipler, Atatürk Meydanı’nda da mevcut mazgalları genişleterek meydanda parke çalışması gerçekleştirdi.

Gündoğan Mahallesi Şehit Uğur Öztop Caddesi üzerinde bulunan düğün salonu çevresinde de geniş kapsamlı çalışma başlatan ekipler, bölgede beton ve parke döşeme çalışması gerçekleştirdi.

İslamhaneleri

İslamhaneleri Mahallesi genelinde de geniş kapsamlı çalışmalarına devam eden ekipler 4. Sokak’ta istinat taş duvar çalışmasını tamamlarken, 6/1 Sokak’ta yol düzenleme çalışmasına, 4. Sokak’ta ise parke döşeme çalışmasına devam ediyor.

Karabağ

Karabağ Mahallesi 7575 Sokak’ta istinat taş duvar çalışması devam ediyor.

Karaova

Karaova genelinde de çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bölge genelinde altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda asfalt yama ve parke tamir işlerini sürdürüyor. 198 Sokak’ta parke döşeme çalışması tamamlandı.

Konacık

Konacık Mahallesi Müderris Caddesi’nde de asfalt serim çalışması gerçekleştirildi.

Koyunbaba

Koyunbaba Mahallesi 1306 Sokak’ta yol açma çalışması devam ediyor.

Küçükbük

Küçükbük Mahallesi’nde büyük bir sorunu çözüme kavuşturacak yeni açılan çevre yolunda ise düzenleme ve tesviye çalışmaları devam edeiyor.

Pınarlıbelen

Pınarlıbelen Mahallesi İnişdibi Mevkisinde yol genişletme çalışması yapılan bölgelerde asfalt tamirat çalışması devam ediyor.

Tepecik

Tepecik Mahallesi Hamam Sokak üzerinde çıkmaz sokaklarda yağmur suyu hattı çalışmalarına devam ediyor.

Torba

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Torba’da devam eden altyapı çalışmalarının tamamlandığı sokak ve caddeler de asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Turgutreis

Turgutreis Mahallesi Akkuyu Caddesi ve 4133 Sokak’ta beton yol çalışmasını tamamlandı.

Türkkuyusu

Türkkuyusu Mahallesi’nde yağmur suyu hattı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda üst yapı çalışmaları tamamlanmak üzere.

Yalıkavak

Yalıkavak Mahallesi Koray Yılmaz İş Merkezi çevresinde su taşkınlarını önlemeye yönelik başlatılan çalışmalarda drenajlar sürerken, bir yandan da üstyapı çalışmaları devam ediyor.

TAGS;

Bodrum Belediyesi

Bodrum yol çalışmaları

Bodrum Haberleri