Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Halk Süt dağıtımı yeniden başlıyor

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Belediyesi Halk Süt

Karaova Halk Süt

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 20.03.2021 - Bodrum Halk Süt dağıtımı yeniden başlıyor

Bodrum Belediyesi Halk Süt satışları ve 2 ile 5 yaş arasındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ücretsiz dağıtımı yeniden başlıyor.

Karaova’da kırsal kalkınmaya destek olmak ve Bodrum halkının sağlıklı, ekonomik ve doğal süt tüketmesi amacıyla Bodrum Belediyesi tarafından başlatılan “Bodrum Halk Süt” projesi kapsamında 2 ile 5 yaş arasındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ücretsiz süt dağıtımı gerçekleştiriliyordu. Pandemi dolayısıyla dağıtımına kısa süreli ara verilen Halk Süt, tekrar çocuklarla buluşuyor.

Bodrum Belediyesi Halk Süt

Bodrum Belediyesi Halk Süt

Proje kapsamında bu hafta yeniden 2-5 yaş arası ihtiyaç sahibi çocuklara süt dağıtımına başlandı. Bodrum’un tüm mahallelerinde yapılan dağıtım planlı bir şekilde gerçekleştirilirken, Bu kapsamda çocuk başına düzenli olarak her hafta 1 litre günlük süt, cam şişede teslim ediliyor. Vatandaşlar teslim için önceden kısa mesaj veya arama yoluyla yer ve saat konusunda bilgilendiriliyor.

Vatandaşlar Bodrum Belediyesi’nin 444 00 48 numaralı telefonundan kayıt oluşturarak, süt talebinde bulunabiliyor.

Halk Süt ayrıca Bodrum Belediye Gıda A.Ş. kafe ve restaronlarında da yeniden satışa sunulacak.


MUĞLA SICAK HABER SON DAKİKA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm sondakika haberlerine, sıcak gelişmelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 7/24 Muğla son dakika haberleri  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Bodrum Halk Süt

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri