Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Yaşlılara Saygı Haftası

Bodrum Belediyesi

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 19.03.2021 - Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası

Bodrum Belediyesi, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında kitap dağıttı. Etkinlikte, Belediye Başkan vekili ve Yardımcısı Emel Çakaloğlu belediye adına “Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası” adlı kitabı imzaladı.

Bodrum Belediyesi Kültür Yayınları arasında yer alan Zeynep Atılgan, Cezmi Çoban'ın derlediği “Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası” kitabı Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında katılımcılara dağıtıldı.

Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası 2

Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası kitabı dağıtıldı, Emel Çakaloğlu (Solda)

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısı ile gerçekleşen etkinlik kapsamında internetten ücretsiz olarak da indirilebilinen Bodrum Belediyesi Kültür yayınları arasındaki “Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası(İndirme bağlantısı haberin sonunda) kitabını belediye adına başkan yardımcısı Emel Çakaloğlu imzaladı.

Belediye Çarşı Kafe’de gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak Bodrum Belediye Başkan yardımcısı ve vekili Emel Çakaloğlu, “Bugün yaşlılar haftamızın başladığı gün, biz de Bodrum Belediyemizin hazırladığı Cevat Şakir’i anlatan kitabımızı hediye ediyoruz. Sizleri okuma ile buluşturalım istedik ve böyle bir etkinlik düzenledik” dedi.

Yaşlılara Saygı haftası, Bodrum belediyesi Çarşı Kafe

Yaşlılara Saygı haftası, Bodrum Belediyesi Çarşı Kafe

Etkinliğe katılan Emekli Astsubaylar Derneği üyesi, “Tüm arkadaşlarımızın okuması için dernekteki kütüphanemize koyacağız. Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz” dedi.

Kitabı ücretsiz indirme bağlantısı;

https://bodrum.bel.tr/upload/basili_kaynaklar/Cevat_Sakir_-_Bodrum'un_Mavi_Merhabasi.pdf

Cevat Şakir Bodrum’un Mavi Merhabası

MUĞLA SICAK HABER SON DAKİKA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm sondakika haberlerine, sıcak gelişmelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 7/24 Muğla son dakika haberleri  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Yaşlılara Saygı Haftası

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri