Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da sokağa çıkmadan konser zamanı

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodrum Belediyesi canlı konserleri haftaiçi her akşam

#Evdekal

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.04.2020 - Bodrum'da sokağa çıkmadan konser zamanı

Bodrum Belediyesi Koronavirüs nedeniyle evde kalan Bodrumlulara bir sürpriz yaptı ve canlı konserleri evlere taşıdı. Canlı konserler hangi gün, hangi saat ve hangi adreste?

Koronavirüs (Covid 19) salgını tedbirleri nedeniyle kapanan ilk işletmeler eğlence sektöründen olmuştu. Bu bağlamda uzun süredir hayranları ve Bodrum'un misafirlerden uzak kalan müzisyenler her akşam, Bodrum Belediyesi’nin Facebook sayfasından canlı yayın ile müzikseverlerle buluşacak.

Bodrumlu Müzisyen Mehmet Aykoç 1

Bodrumlu Müzisyen Mehmet Aykoç

Bodrum Belediyesi'nin girişimleriyle başlayan "Çarşı'ya gidemiyorsak, Çarşı'nın müziği bize gelir" projesi kapsamında ilk canlı yayında Bodrumlu Müzisyen Mehmet Aykoç Bodrumlularla sosyal medyada buluştu.

İlk konser Aykoç'dan

Canlı yayınlarla müzisyenler ile müzikseverleri bir araya getirecek projenin ilkinde, Bodrumlular tarafından ‘Aykoç’ olarak tanınan Mehmet Aykoç hem kendi besteleri hem de unutulmaz şarkı ve türkülerle 1 saat boyunca müzik ziyafeti sundu.

Aykoç canlı yayına, söz ve müziği kendine ait, korona virüs salgını nedeniyle yazdığı ‘Evindekal’ şarkısı ile başlayıp yine bu şarkıyla sonlandırdı. Yöresel türküler de seslendiren Aykoç, başta Bodrum Belediyesi olmak üzere projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bodrumlu Müzisyen Mehmet Aykoç 3

Bodrumlu Müzisyen Mehmet Aykoç

"Çarşı'ya gidemiyorsak, Çarşı'nın müziği bize gelir" projesi kapsamında her yayın, bir sanat dostunun katkılarıyla hafta içi her gün 18.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Nasıl izlenecek?

Müzikseverler bu yayınları ‘facebook.com/bodrumbel’ adresinden canlı olarak izleyebilecek.

TIKLA İZLE;

facebook.com/bodrumbel

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

İnternetten canlı konser

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri