Muğla seçim haberleri
HABER

CHP'li kadınlar; "Umut" dedi...

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP Bodrum'da sandıktan Umut çıktı

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Kongresi 2020

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 01.02.2020 / CHP'li kadınlar; "Umut" dedi...

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi yapıldı. Çok yüksek bir katılımın olduğu, partili kadınların büyük ilgi gösterdiği yarışı Umut Anıl Özdoğan kazandı. Yapılan sayım sonrasında Yüsra Miskioğlu 311 oy alırken, Umut Anıl Özdoğan'a 467 oy çıktı.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 1

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

CHP'de kurultay öncesi parti örgütündeki ilçe kongreleri, gençlik ve kadın kolları seçim çalışmaları yavaş yavaş tamamlanıyor ve il kongreleri için geri sayım sürüyor. CHP Bodrum ilçe örgütü de ilçe kongresini tamamlayıp Halil Karahan'ı İlçe Başkanı seçmişti. Aynı zamanda il kongresi delege seçimlerinin de tamamlandığı partide bu hafta sonu CHP'li kadınlar, ilçe kadın kolları yönetimini seçmek için sandığa gitti.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 2

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan

CHP Bodrum Kadın Kolu Başkanlığına Yüsra Miskioğlu ve Umut Anıl Özdoğan aday oldular. Mahalle mahalle çalışma yapan başkan adayları sonunda sandıkta buluştu. CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresine katılım çok yüksek oldu.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 5

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

Kongrede adaylar birer konuşma yaparak hedeflerini açıkladılar. Ancak iki adayında ortak mesajı, "kim kazanırsa kazansın sonuçta partimiz kazansın" oldu. Katılım yüksekliği nedeniyle kongrede ancak öğleden sonra oy kullanımına başlanabildi.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 3

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

Umut Anıl Özdoğan kazandı

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 01.02.2020 Cumartesi günü yapıldı. Çok yüksek bir katılımın olduğu, partili kadınların büyük ilgi gösterdiği yarışı Umut Anıl Özdoğan lazandı. Yapılan sayım sonrasında Yüsra Miskioğlu 311 oy alırken, Umut Anıl Özdoğan'a 467 oy çıktı.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 7

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

CHP Bodrum'un açıklaması

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı seçimler sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yayınayarak Özdoğan'ı kutladı. Açıklama şöyle;

"Dün gerçekleşen CHP İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Umut Anıl Özdoğan ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur.."

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 4

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

Miskioğlu'nun açıklaması

CHP Bodrum Kadın Kolları Başkan adayı Yüsra Miskioğlu sonuçların açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı;

"CHP Bodrum Kadın Kolları Kongremizi dün gerçekleştirdik. Seçilen Sn. Umut Özdoğan ve ekibini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Adil ve demokratik bir şekilde gerçekleşen seçimimizde, bizleri yüreklendiren, her zaman yanımızda olan, yardımlarını bizlerden esirgemeyen İlçe Başkanım Sn. Halil Karahan ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın Kolları Başkanımız Sn. Semahat Ermiş Berber ve yönetim kurulu üyelerimize, birlikte görev almaktan onur duyduğum Geçmiş Dönem Kadın Kolları Başkanımız, Bodrum Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Emel Çakaloğlu ve bu süreci birlikte götürdüğüm yol arkadaşlarım, emekçi kadınlarımız, Aylin Akar Gönül Aydoğan Gül Toral Nazli Gulcin Selman Kadikoy Gunaydin Sungur Hulya Esen Incesu Kezban Bozkurt Melda Ünal Nurdan Koyuncu Özlem Arslanparçası Ozlem Comez Pakize Özkan Sabriye Somon Cengiz Serfinaz Turan Şenay TC Cuma Sevgi Özçelik Servet Dıngıl, Nuray Ünal, Hatice Pehlivan, Ayşe Reyhan Ertem; son olarak daima yanımda olan aileme,dostlarıma ve bana inanan,güvenen tüm partililerimize, İNANCINIZ, AZMİNİZ, DESTEĞİNİZ VE GÜZEL YÜREĞİNİZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. Seçim sonucu ne olursa olsun kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Bizler partimiz için, Bodrum için, çalışmalarımıza hiç durmadan devam edeceğiz.
Biz Biriz, Birlikte GÜÇLÜYÜZ ! Biz Kadınlar İKTİDAR’ın SESİYİZ
!"

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 6

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020 8

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi 2020

TAGS;

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi

CHP Bodrum Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan

Muğla siyaset haberleri