Muğla Haberleri
HABER

Dikkat Menteşe'de güzergah değişikliği

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Dikkat Menteşe'de otobüs yolllarında güzergah değişikliği

Dikkat Menteşe'de güzergah değişikliği

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12 Şubat 2020 - Dikkat Menteşe'de güzergah değişikliği

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Menteşe ilçesinde alt yapı çalışması nedeniyle toplu taşıma araçlarının güzergahlarında değişikliğe gitti. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, toplu taşıma hatları güzergâh değişikliği ile ilgili bilgilendirme yayınladı.

Menteşe güzergah değişikliği

Dikkat Menteşe'de güzergah değişikliği

Güzergah değişikliği ve değişen hatlar

Menteşe İlçesi Hasan Ali Yücel Caddesi üzerinde yapılacak olan alt yapı çalışmaları nedeni ile Toplu Taşıma Hatları Güzergâh Değişikliği;

Menteşe ilçesi Hasan Ali Yücel Caddesinde yapılacak olan alt yapı çalışması nedeni ile alt yapı çalışmaları tamamlanıncaya kadar aşağıda belirtilen güzergah üzerinden ulaşım hizmeti sunulmaya devam edecektir.

Menteşe Yapı Koop. Düğerek, Süpüroğlu, Ortaköy, Yaraş, Kozaağaç, Hacıahmet, Menteşe Otogar-Adliye-Eski Hastane Hatları;

Stadyum önünden hareketle, Zübeyde Hanım Caddesi, İsmet Çatak Caddesi 14. Sokak, Haluk Özsoy Caddesi (Diş Hastanesi) üzerinden güzergâhına devam edecek olup, dönüş güzergâhında mevcut güzergâhlarını kullanacaklardır.

Kötekli-Yeniköy, Kampüs, Tıp Fakültesi, TOKİ Konutları, hatları;

Stadyum karşısı katlı otopark inşaatı önünden hareketle, Zübeyde Hanım Caddesi, Adliye Kavşağı üzerinden, Atatürk Bulvarı devamında ise Uğur Mumcu Bulvarı güzergâhından, Aylin Karaca Kavşağını takiple tekrar Uğur Mumcu Bulvarından güzergahına devam edecektir. Dönüş istikametinde ise mevcut güzergahlarını kullanacaklardır.

Bayır, Kafaca ve Yeşilyurt hatları;

Migros Ziraat Bankası önünden hareketle, Zübeyde Hanım Caddesi istikametinden, Şehit Özden Aşınmaz Caddesi (Pehlivanoğlu, Akbank önü) Cevizli Sokak (Sertaç Market Önü), Leylak Sokak üzerinden Abdi İpekçi Caddesinden güzergahına devam edecek olup, dönüş istikametinde ise mevcut güzergahlarını kullanacaklardır.

Ula, Yerkesik, Yenice – Doğanköy hatları;

Söğütlü market önünden hareketle, Zübeyde Hanım Caddesi, Üntaş kavşağı, Zübeyde Hanım Caddesi, Adliye Kavşağı üzerinden, Atatürk Bulvarı devamında ise Uğur Mumcu Bulvarı güzergâhından, Aylin Karaca Kavşağını takiple tekrar Uğur Mumcu Bulvarından güzergahına devam edecektir. Dönüş istikametinde ise mevcut güzergahlarını kullanacaklardır.

Haritada gör GOOGLE;

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Dikkat Menteşe'de güzergah değişikliği

Muğla toplu taşıma

Muğla haberleri