Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor - Menteşe Yerküpespor

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Maçlar seyircisiz oynanacak

Taraftarlara çağrı; "Maçlara gelmeyin..."

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 15 Mart 2020 - Gümüşlükspor - Menteşe Yerküpespor

Muğla Süper Amatör Küme lideri Gümüşlükspor 15 Mart 2020 Pazar günü saat 14:00'de kendi sahasında Menteşe Yerküpespor'la karşılaşacak. Maç Korona virüs tehlikesi nedeniyle seyircisiz oynanacak.

Muğla Süper Amatör Küme'de ligin bitimine haftalar kala yarış da hızlandı. En yakın rakibi Seydikemer Belediyespor'la arasında 5 puan fark bulunan lider Gümüşlükspor çok ilginç bir maça çıkıyor. Maçı ilginç yapansa hem teknik direktörleri hem de zirve yarışı ile kümede kalma mücadelesine sahne olacak olması.

Gümüşlükspor - Menteşe Yerküpespor

DİKKAT; Maça seyirci alınmayacak. Grafik: Yalçın Çakır / GHA

Teknik direktörler

Gümüşlükspor Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz de, Menteşe Yerküpespor Teknik Direktörü Kıvanç Şimşek de daha önce Gümüşlükspor'da futbolculuk yaptı. İki teknik adam ilk kez 15 Aralık 2019 tarihinde ligin 8. haftasında Menteşe Yerküpe'de oynanan karşılaşmada karşı karşıya geldi. Maç 1-1 berabere biterken Öztemiz ve Şimşek birbirlerine başarılar dilemişlerdi.

Hüseyin Öztemiz, Kıvanç Şimşek

Hüseyin Öztemiz (Solda), Kıvanç Şimşek - Fotoğraf: Yalçın Çakır (Arşiv) / GHA

Ligin zirvesi ve sonu

Gümüşlükspor ligin bitimine 4 hafta kala liderliğini sürdürüyor. Gümüşlükspor'un puanı 37. Menteşe Yerküpespor 10 puana sahip ve 11 takımlı puan tabllosunda 10. sırada yer alıyor. Yani Gümüşlükspor mutlak kazanıp yoluna rsk almadan devam etmek, Menteşe Yerküpespor da kazanıp düşme hattından kurtulmak istiyor.

Gümüşlükspor

Fotoğraf: Yalçın Çakır (Arşiv) / GHA

Menteşe Yerküpespor

Fotoğraf: Yalçın Çakır (Arşiv) / GHA

Seyircisiz oynanacak

Muğla ASKF'nin hükümetin aldığı Korona virüsünden korunma kararları doğrultusunda uygulamaya koyduğu kural gereği ligler bitene kadar maçlara seyirci alınmayacak. Bu nedenle Gümüşlükspor - Menteşe Yeküpespor maçı dahil tüm amatör ve süper amatör maçları ile BAL ve diğer liglerde tribünde ve stadın çevresi dahil seyirci olmayacak, alınmayacak.

Muğla ASKF

Grafik: Yalçın Çakır / GHA

Haber ve görseller web sitenizde olacak

Gümüşlükspor - Menteşe Yerküpespor karşılaşması haber, fotoğraf ve videoları web sitemiz Gümüşlük Rehberi'nde yayınlanacak. Ayrıca bu hafta sonu oynanacak diğer Muğla Süper Amatör Küme maçlarıyla ilgili haber, puan tablosu ve fikstüre de yine web sitemizden ulaşabileceksiniz.

Puan durumu

Muğla Süper Amatör Küme Puan Durumu

Muğla Süper Amatör Küme Puan Durumu

Fikstür

Muğla Süper Amatör Küme Fikstür

Muğla Süper Amatör Küme Fikstür

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Gümüşlükspor

Menteşe Yerküpespor

Amatör spor

Spor haberleri