Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Gümüşlükspor Dalyan kampında

Gümüşlükspor 18 haftadır yenilmiyor

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 09 Mart 2020 - Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Muğla Süper Amatör Küme'de 19. haftaya girilirken yenilgisiz lider Gümüşlükspor'da derbi yorgunlukları Dalyan'daki kampta atılıyor. 11 Mart 2020 Çarşamba günü Seydikemer Belediyespor'la oynayacak olan lider Gümüşlükspor tekne gezisiyle enerji depoladı.

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Muğla Süper Amatör Küme'de 18. hafta da geride kaldı. Maç eksiklerine rağmen yenilgisiz lider olan Gümüşlükspor en yakın takipçisine 6 puan fark attı. Ardı ardına iddialı ve şampiyonluk adayı rakipleriyle derbi maçlara çıkan Gümüşlükspor haftasonu Dalyan'da kampa girmişti. Dalyanspor'u 2-0 yenen Gümüşlükspor 11 Mart Çarşamba günü ligin diğer çok iddialı ekiplerinden Seydikemer Belediyespor'la karşılaşacağı için Dalyan kampına devam ediyor.

Başkan Karakaya kampta

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya son kampta da takımını yalnız bırakmazken Çukur dizisi setinde olan as başkan oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler ve bir rahatsızlık geçiren başkan yardımcısı Mehmet Özak maça zorunlu olarak gelemediler.

Ahmet Faşk Karakaya

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya takımla birlikte kahvaltıya da katılarak teknik kadroya başarılar diledi. Gümüşlükspor'un futbol camiasında örnek gösterilen başarılı Teknik Dİrektörü Hüseyin Öztemiz ve yardımcısı Ali Cihan Kayaş'dan son durum hakkında bilgiler alan başkan Ahmet Faik Karakaya, 11 Mart 2020 Çarşamba günü Seydikemer Belediyespor maçına gelmek üzere kamptan ayrıldı.

Karakaya

Gümüşlükspor'dan Dalyan'da

Örnek genel kaptan

Gümüşlükspor'un tüm organizasyonlarının altında imzası bulunan çok başarılı isimlerinden genel kaptan Onur Berke takıma sürpriz yaparak tekne turu organize etti. Eksiksiz tam kadro tekne turuna çıkan Gümüşlükspor takımı İztuzu kumsallarında hem stres ve yorgunluk attı hem de Genel Kaptan Onur Berke'nin kendi elleriyle hazıladığı sucuk, ekmek mangal partisinde doyasıya eğlendiler.

Onur Berke 1

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Yaz günlerini aratmayan gezi sırasında Caretta kaplumbalarının üreme alanlarını inceleyen futbolcular bol bol da hatıra fotoğrafı çekti. Gümüşlükspor Kulübü Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz ve yardımcısı Ali Cihan Kayaş, Gümüşlük Rehberi'ne hedeflerinin şamiyonluk ve BAL olduğunu söyleyerek tüm takımlara da başarılar dilediler.

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp 22

Ali Cihan Kaya, Hüseyin Öztemiz ( Soldan sağa)

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp 23

Ali Cihan Kayaş, Hüseyin Öztemiz, Onur Berker (Soldan Sağa)

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Onur Berke, Gümüşlükspor Genel Kaptanı

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp 24

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp 333

Gümüşlükspor'dan mükemmel kamp

Puan durumu

Muğla Süper Amatör Küme Puan Durumu

Muğla Süper Amatör Küme Puan Durumu

Fikstür

Muğla Süper Amatör Küme 18. hafta fikstürü

Muğla Süper Amatör Küme 19. hafta fikstürü

PUAN DURMU, FİKSTÜR TÜM HAFTALARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Gümüşlükspor

Dalyanspor

Amatör spor

Spor haberleri