Spor Haberleri 1
HABER

Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Ümmetoğlu Otomotiv'den takıma bir destek daha

Gümüşlükspor koleksiyon saatleri satışa çıktı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 27 Şubat 2020 - Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek

Muğla Süper Amatör Küme'de şampiyonluk ve BAL için mücadele eden Gümüşlükspor'da kulübü gelir amacıyla başlatılan kampanyalara bir destek de iş insanı Himmet Kahraman'dan geldi. Ümmetoğlu Otomotiv'in sahibi Kahraman, Gümüşlükspor logolu özel üretim kolleksiyonluk saatlerden satın alarak takımını bir kez daha destekledi.

Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek 1

Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek

Muğla Süper Amatör Küme'nin 16 haftadır mağlup olmayan tek ekibi Gümüşlükspor dünyaca ünlü saat firması Arıkan Saat’in sahibi olduğu Quantum firmasıyla göğüs sponsorluğu anlaşması imzalamıştı.

Gümüşlükspor 2019-2020 kadrosu

Gümüşlükspor 2019 - 2020 kadrosu / GHA

İstanbul DasDas ve Bodrum Mandalin adlı mekanlarda 2 ayrı destek gecesi düzenleyen Gümüşlükspor forma, eşofman stand satışlarının yanı sıra Quantum saatlerinin ürettiği kolleksiyonluk özel üretim kulüp logolu saatleri de görücüye çıkarttı.

Gümüşlükspor anı saati

Gümüşlükspor kolleksiyonluk anı saati. Marka; Quantum

Özel üretim Quantum marka saatlerin içinde Gümüşlükspor Kulübü'nün logosu yer alıyor. 2 farklı renk konseptinden oluşan saatler tamamı işlevsel çok çeşitli özellikler barındırıyor.

Ümmetoğlu Otomotiv

Gümüşlükspor'a destek amacıyla sahsına afişini astıran Bodrum'un ünlü markalarından Ümmetoğlu Otomotiv'in sahibi Himmet Kahraman bu kez özel üretim saatlerden satın aldı.

Ümmet Oğlu Otomotiv, Himmet Kahraman

Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek

Bodrum Konacık'ta faaliyet gösteren Ümmetoğlu Otomotiv 1. ve 2. el araç alım satım dahil otomotivle ilgili pek çok ticari faaliyette bulunuyor. Ümmetoğlu Otomotiv'in Yönetim Kurulu Başkanı Bodrum'un ünlü iş insanı Himmet Kahraman'a saati bizzat kulüp başkanı Ahmet Faik Karakaya teslim ederken şu mesajı paylaştı;

Ümmetoğlu Otomotiv, Konacık

Gümüşlükspor Kulübü Başkanıı Ahmet Faik Karakaya / GHA

"Ümmetoğlu otomotiv, Bodrum Konacık Himmet Kahraman kardeşimizin Gümüşlükspor'a destekleri, kulübümüzün QUANTUM markalı saatimizi alararak devam ediyor. Teşekkür ediyorum."

Ümmetoğlu Otomotiv, Koncaık, Bodrum

Himmet Kahraman'dan Gümüşlükspor'a destek

Gümüşlükspor'u kimler yönetiyor?

Gümüşlük Gençlikspor 2019-2020 sezonu Kulüp yönetimi şöyle;

Ahmet Faik Karakaya (Başkan)
Ateş Şendil (Genel Sekreter)
Mehmet Özak (Yönetim Kurulu Üyesi - Başkan Yardımcısı)
Nejat İşler (Yönetim Kurulu Üyesi - As Başkan)
Hüsnü Kırık (Yönetim Kurulu Üyesi - Bölge Temsilcisi)

Takım Genel Kaptanı: Onur Berke

Teknik Direktör: Hüseyin Öztemiz
Teknk Direktör Yardımcısı: Ali Cihan Kayaş

Quantum takıma sponsor

Türkiye’de saat sektörünün önemli firmalarından Arıkan Saat’in sahibi olduğu Quantum, oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler’in onursal ve as başkanı olduğu Muğla Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlükspor’a sponsor oldu.

2019-2020 sezonu için sponsorluk anlaşmasının imzalandığı törene Arıkan Saat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan, Gümüşlükspor Onursal Başkanı Nejat İşler, kulüp yönetimi, futbolcular ile sanat, basın ve spor dünyasından pek çok isim katıldı.

Arıkan Saat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan

Arıkan Saat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan (Ortada)

Bir İhtimali Daha Olanların Takımı’ konseptiyle düzenlenen imza töreninde konuşan Arıkan Saat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan, şunları söyledi;

"Türk futbolunun gelişimine destek olmak, elimizi taşın altına koymak için yola çıkıyoruz. Gümüşlükspor'un, Gümüşlük ve çevresindeki gençlerin spor eğitimi alması için nasıl bir potansiyeli olduğunu görüyoruz. Bunu yaparken de gençlere fırsat eşitliği oluşturmayı önemli buluyor, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamanın sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz."

Quantum Gümüşlükspor saatleri

Gümüşlükspor logolu Quantum saatleri

Saatlere nasıl ulaşırsınız?

Türkiye’de saat sektörünün önemli firmalarından Arıkan Saat’in sahibi olduğu Quantum'un ürettiği Gümüşlükspor logolu kolleksiyonluk saatlere kulüp başkan yardımcısı Mehmet Özak aracılığıyla ulaşıp satın alarak kulübe destek olabilirsiniz.

Ahmet Faik Karakaya, Mehmet Özak

Ahmet Faik Karakaya, Mehmet Özak (Soldan sağa) / GHA

Gümüşlük'lü iş insanı Mehmet Özak'a ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya TIKLAYIN;

https://www.facebook.com/memetozak

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Ümmetoğlu Otomotiv

Quantum Saatleri

Amatör spor

Spor haberleri