Spor Haberleri 1
HABER

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Gümüşlükspor yoğun maç trafiğine hazırlanıyor

Futbolculara baklava dağıttı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 25 Şubat 2020 - Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret.

Video haberin sonunda

Gümüşlükspor'da yüzler gülüyor ve moraller yüksek. 16 haftadır yenilmeyen Muğla Süper Amatör küme lideri Gümüşlükspor'da kulüp başkanı Ahmet Faik Karakaya antreman sahasını ziyaret ederek futbolculara baklava ikram etti.

Muğla Süper Amatör Küme'de 16 haftadan bu yana yenilgisiz oynayan lig lideri Gümüşlükspor 1 Mart 2020 Pazar günü oynayacağı Yeni Milasspor karşılaşmasına hazırlanıyor.

Yoğun maç temposu

1 Mart 2020 tarihinde kendi sahasında Yeni Milasspor'u konuk edecek olan Gümüşlükspor ardından 8 Mart 2020 Pazar günü Dalyan deplasmanına gidecek. Gümüşlükspor hemen ardından 11 Mart 2020 Çarşamba günü bu kez Seydikemer sahasına giderek, geçen Cumartesi günü hava muhalefeti nedeniyle tatil edilen Seydikemer Belediyespor maçına tekrar çıkacak. Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor karşılaşması 22 Şubat 2020 günü Seydikemer Sahası'nda oynanmış, Gümüşlükspor 0-1 öndeyken maç yağan dolu ne sahasın futbola elverişssiz hake geldiği gerekçeleriyle hakem heyeti tarafından tatil edilmişti. Gümüşlükspor 15 Mart 2020 Pazar günü de Gümüşlük sahasında Menteşe Yerküpespor'u ağırlayacak.

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret 3

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret.

Sürpriz ziyaret

Yoğun maç trafiğine hazırlanan takıma ve teknik heyete moral vermek amacıyla kulüp yönetimi büyük çaba sarf ederken kulüp başkanı Ahmet Faik Karakaya bugün (25.02.2020) Gümüşlük sahasına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelen Karakaya bir süre antremanı izledi. Antreman sonrası futbolcular ve teknik heyete baklava ikram eden Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlükspor Kulübü Genel Kaptanı Onur Berke, Gümüşlükspor Kulübü Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz, Gümüşlükspor Kulübü Teknik Direktör yardımcısı Ali Cihan Kayaş ve futbolcularla sohbet edip son gelişmeleri değerlendirdi.

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret 2

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret

Herşey Gümüşlük için

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlük Rehberi'ne şu açıklamayı yaptı;

"Futbolcular ve teknik heyetimizi ziyarete geldik. Bu sene şampiyon olmak ve BAL'a çıkmak için tüm enerjimizi harcıyoruz. Ben ve kulüp yönetimindeki tüm arkadaşlar 'herşey Gümüşlük için, herşey Gümüşlükspor için' diyoruz. Gençlerimiz, çocuklarımız spor yapsın. Başarılar kazansın. Biz de onlarla gurur duyalım istiyoruz. Bu vesileyle sahayı ziyaret edip futbolcular ve teknik kadromuza başarılar diledim, başarılarından dolayı da tebrik ettim."

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret 1

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret

Hayatını kulübe adadı

Hayatını neredeyse tam zamanlı olarak kulübe adayan ve bu sayede kulübün başarılarına büyük katkı sağlayan Gümüşlükspor Genel Kaptanı Onur Berke de, kulüp başkanı Ahmet Faik Karakaya'ya ziyaretinde eşlik etti. Genel Kaptan Onur Berke, arka arkaya deplasmana gidecek takımla ilgili kamp ve diğer hazırlıklar hakkında başkan Karakaya'yı bilgilendirdi. Kulüp Genel Kaptanı Onur Berke, Başkan Karakaya'ya stadı gezdirerek kulüp sponsoru Quantum Saatleri'nin yeni asılan afişlerini de gösterdi.

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret 4

Başkan Ahmet Faik Karakaya'dan sürpriz ziyaret

İZLE VİDEO

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Ahmet Faik Karakaya

Onur Berke

Amatör spor

Spor haberleri