Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor'un golcüsüne sürpriz doğum günü

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü

Golcü futbolcuya un ve yumurta yağmuru

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 24 Şubat 2020 - Gümüşlükspor'un golcüsüne sürpriz doğum günü.

VİDEO HABERİN SONUNDA

Gümüşlükspor'da ön libero mevkiinde top koşturan başarılı futbolcularından Yasin Memiş'e antremanda doğum günü sürprizi hazırlandı. Bir gelenek olarak genç futbolcu arkadaşlarınca yumurta ve una bulanırken sahadaki herkes kahkahalara boğuldu.

Gümüşlükspor'da moraller yüksek, keyifler yerinde. Muğla Süper Amatör Küme'de 16 haftadır yenilmeyen lider Gümüşlükspor son maçında deplasmanda Seydikemer Belediyespor'la karşılaştı. Maçı yeni golcüsü İhtilal'in ayağından kazandığı golle 0-1 önde götüren Gümüşlükspor hava muhalefeti nedeniyle maçın 38. dakikada tatil edilmesiyle Gümüşlüğe dönerek kendi sahasında kampa girdi.

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü 1

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü

Normal fikstüre göre 1 Mart 2020 Pazar günü saat 14:00'de kendi sahasında Yeni Milasspor'la karşılaşacak olan Gümüşlükspor'da gözler bir yandan da Muğla ASKF'ye döndü. Tatil edilen Seydikemer Belediyespor maçının tarihini bekleyen Gümüşlükspor antremanlara da ara vermeden devam ediyor.

Bugünki antremanda (24.02.2020) Gümüşlük sahasında hem teorik hem de kültür fizik ve taktik antreman yapan takımda ön libero Yasin Memiş'in de doğum günüydü. Teknik heyet ve arkadaşları başarılı futbolcuya doğum günü sürprizi hazırladı ve onu unla yumurtaya buladılar.

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü 2

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü

Getirilen pastayı üfledikten sonra afiyetle yiyen ve arkadaşlarıyla paylaşan 1995 Denizli doğumlu Yasin Memiş mumları üflerken hangi dileği tuttuğunu açıklamadı.

Gümüşlükspor Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz ve yardımcısı Ali Cihan Kayaş da genç golcüye mutlu yıllar ve bol gollü başarılı bir gelecek dilediler.

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü 3

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü 4

Gümüşlükspor'un golcüsü Yasin Memiş'e sürpriz doğum günü

İZLE VİDEO;

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Yasin Memiş

Gümüşlükspor

Amatör spor

Spor haberleri