Spor Haberleri 1
HABER

Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Muğla Süper Amatör Küme'de sezonun en önemli maçı

Liderlerin mücadelesinde dostluk kazansın

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 19 Şubat 2020 - Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor

Muğla Süper Amatör Küme'nin 16. hafta maçlarında lider Gümüşlükspor, şampiyonluk yarışındaki en yakın takipçisiyle karşılaşmak üzere deplasmana Seydikemer'e gidiyor. Gümüşlükspor 31 puanla birinci, Seydikemer Belediyespor 29 puanla ikinci sırada. Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor karşılaşması 22 Şubat 2020 Cumartesi saat 14:00'de Seydikemer sahasında.

Maç Gümüşlük Rehberi'nde

Gümüşlük Rehberi olarak bu çok önemli maçı 22 Şubat 2020 Cumartesi günü Seydikemer sahasında takip edip gelişmeleri an be an aktaracağız. Maçın anlatımı, haberi, yorumu, fotoğrafları, röportaj ve videoları web siteniz Gümüşlük Rehberi'nde olacak.

Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor 2

Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor - GHA

Muğla Süper Amatör Küme'de ligin bitmesine 7 hafta kaldı. Geçen yılın şampiyonu Turgutreisspor'un çekilmesiyle birlikte 11 takımın yarıştığı ligde sezon sonu yaklaştıkça yarış da hız kazanıyor. Ligde geride kalan 15 haftada lider Gümüşlükspor yoluna hiç yenilgisiz olarak devam ediyor.

İlk maçı Gümüşlükspor kazandı

Gümüşlükspor geride kalan 15 haftada 9 galibiyet, 4 beraberlik aldı. 22 gol atıp, 5 gol yedi. Averaj puanı 17. 2019-2020 sezonunda iki takım ilk kez 24 Kasım 2019 tarihinde karşılaştı. Gümüşlük sahasındaki karşılaşmayı Gümüşlükspor 2-0 kazandı.

Gümüşlükspor - Seydikemer Belediyespor

Gümüşlükspor - Seydikemer Belediyespor / Arşiv / GHA

İkinci maç Seydikemer'de

Lige şampiyonluk hedefiyle başlayan ancak aldığı 3 sürpriz mağlubiyetle 9 puanı rakiplerine bırakan Seydikemer Belediyespor hızla kendisini toparlayıp liderin sırtına yapıştı. Seydikemer Belediyespor'un geride kalan 15 haftada 9 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyeti var. 24 gol atıp, 13 gol yedi. Averaj puanı 11.

2019 - 2020 Puan durumu

Muğla Süper Amatör Küme 2019 - 2020 Puan Tablosu

Tesisleri açtılar

Ancak Seydikemer Belediyespor'un en büyük başarısı tesise yaptığı yatırım oldu. Seydikemer Belediyespor tesisi geçtiğimiz gün büyük bir törenle açıldı. Kulüp Başkanı Hasan Köymen, yönetim kurulundaki arkadaşları ve Seydikemer Belediyespor'a gönül vermiş taraftarlar, Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ün de katkılarıyla mükemmel bir tesisi Seydikemer'in gençlerine kazandırdılar.

Seydikemer Belediyespor Tesisleri

Seydikemer Belediyespor tesis açılışı

Barış ve dostluk mesajları

Seydikemer Belediyespor Başkanı Hasan Köymen maç öncesi sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajlarla taraftarları maça davet etti. Köymen, Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler'in, Çukur dizisinde canlandırdığı karakterin görseliyle birlikte şu mesajı paylaştı;

Seydikemer Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Köymen'in mesajı

Seydikemer Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Köymen'in mesajı

İki takım da maça hazır

Gümüşlükspor Pazartesi tek günlük tatilin ardından kendi sahasında yoğun bir hazırlık dönemine girdi. Teknik Direktör Hüseyin Öztemiz ve antrenör Ali Cihan Kayaş futbolcularla tek tek ilgilenirken takım genel kaptanı Onur Berke de kamp hazırlıklarını tamamladı. Gümüşlükspor'da hedef mutlak ama mutlak BAL'a çıkmak. Takım yönetimi ve teknik heyet tüm stratejilerini şampiyonluk ve BAL üzerine kurdu.

Seydikemer Belediyespor da yeni tesislerinde hem taktik hem de teorik eğitimlerle bu çok kritik maça hazırlanıyor. Seydikemer Belediyespor'un hedefi de mutlak galibiyetle liderliği bir kez daha ele geçirmek ve şampiiyonluğa ilerlemek.

Zirve maçı

Seydikemer Belediyespor - Gümüşlükspor / GHA

Özak'ın doğum günü

Gümüşlükspor Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Mehmet Özak bu hafta doğum gününü kutladı. 40'ını deviren iş insanı Mehmet Özak'a aydınlık yarınlarda nice güzel ve umut dolu yıllar dileriz.

Mehmet Özak

Mehmet Özak, Ahmet Faik Karakaya, Nejat İşler (Soldan sağa)

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Seydikemer Belediyespor

Gümüşlükspor

Amatör spor

Spor haberleri