Spor Haberleri 1
HABER

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

42 yıllık rüya gerçek oldu

Seydikemer'in rüyası gerçek oldu

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 17 Şubat 2020 - Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Seydikemer Belediyespor Kulübü Tesislerinin açılışı yapıldı. Yatakhaneler, sinevizyon, oyun, toplantı odaları, yemek, konuk salonlarıyla eksiksiz planlanan Seydikemer'in 42 yıllık hayali olan tesisin açılış töreni de görkemli oldu.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 1

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Seydikemer Mehmet Günay Stadı’nda düzenlenen açılış törenine Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, Seydikemer Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Kaynak, Mustafa Karakuş ve Mustafa Ali Türkan, Seydikemer AKP İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer CHP İlçe Başkanı Cemil Daydır, Seydikemer MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, belediye meclis üyeleri, daire amirleri ile ev sahibi olarak Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Köymen, kulüp yönetimi, sporcular, teknik kadro ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 2

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Köymen, “42 yıllık köklü tarihe sahip kulübümüzün rüyasının gerçekleştiği bugün çok sevinçliyiz” dedi. Köymen konuşmasını şöyle sürdürdü;

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 3

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

3,5 yıllık başkanlık dönemimde de bu tesis çalışmasına başladık. Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’ün yönetiminde, Kaymakamımızın destekleri ve çok sayıda hayırseverlerimiz ile tesisimizi kullanılır hale getirdik. 26 sporcunun konaklayabileceği pek çok lig takımında bile bulunmayan bu tesisi imece ile gerçekleştirdik. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 4

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de “Seydikemer genç bir ilçe. Biz hak ettiğimiz hizmetleri alıyoruz. Ama daha fazlasını bekliyoruz. İmar planımızın Nisan-Mayıs aylarında tamamlanması ile gençlik merkezi düşünüyoruz. Bu sahayı tribün ile birlikte daha iyi konuma getireceğiz. Seydikemerli gençlerin kahve köşelerinde olmasını istemiyoruz. Barış ve kardeşlik içinde bu sahalarda olmasını istiyoruz” dedi.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 5

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top da konuşmalarında amatör sporda tesisin önemine vurgu yaptılar.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 6

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Törende Seydikemer Belediyespor Tesisinin yapılmasına katkıda bulunan yaklaşık 50 kişiye de plaket verildi. Ardından davetlilerle birlikte tesis gezildi.

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı 7

Seydikemer Belediyespor'un tesisleri açıldı

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Seydikemer Belediyespor Tesisleri

Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Köymen

Amatör spor

Spor haberleri