Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor'un golcüsü Emrehan'a yumurtalı yaş günü

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Emrehan Tekbaş'a sürpriz doğum günü

Golcü futbolcuyu yumurta ve una buladılar

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 12 Şubat 2020 - Gümüşlükspor'un golcüsü Emrehan'a yumurtalı yaşgünü

Muğla Süper Amatör Küme'de lider konumdaki Gümüşlükspor'un golcülerinden Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü sahada kutlandı. Teknik heyet ve takım arkadaşları golcü futbolcuya sürpriz doğum günü partisi hazırlayıp yumurta ve una buladılar.

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü 1

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü

16 Şubat 2020 Pazar günü saat 14:00'de kendi sahasında Düğerek Güneşspor'la karşılaşacak olan Gümüşlükspor liderliğini sürdürmek ve şampiyonluk hedefine ulaşmak için çok sıkı bir antreman temposuyla çalışmasına bugün de devam etti.

Doğum günü kutlandı

Antremanda hem taktik hem de çift kale çalışması yapıldı. Aynı zamanda takımın golcü futbolcularından Emrehan Tekbaş'ın doğum günüydü. Bir Gümüşlükspor geleneği olan yumurtalı, unlu doğum günü sürprizinden Emrehan Tekbaş da kurtulamadı.

28 yaşına adım atan yakışıklı oyuncu Emrehan Tekbaş'a antreman sonrası Gümüşlükspor Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz'in izniyle arkadaşları sürpriz hazırladı.

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü 2

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü

Bir anda yumurta yağmuruna tutulan ve una bulanan takımın ağır başlı, beyefendi ve çok sevilen futolcusu Emrehan Tekbaş neye uğradığını şaşırdı.

Kutlama sonrası Emrehan Tekbaş, Teknik Direktör Hüseyin Öztemiz, Antrenör Ali Cihan Kayaş ve takım arkadaşları hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gümüşlük Rehberi olarak biz de sevgili Emrehan Tekbaş'a aydınlık yarınlarda sağlıklı, huzurlu, mutlu, bol gollü yıllar dileriz.

"İyi ki doğdun Emrehan. Doğum günün kutlu olsun."

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü 3

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü 4

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü 5

Emrehan Tekbaş'ın 28. doğum günü

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Gümüşlükspor

Emrehan Tekbaş

Amatör spor

Spor haberleri