Spor Haberleri 1
HABER

Menteşe Yerküpespor 4 - 1 Muğla Üniversitesispor

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Menteşe Yerküpespor 4 - 1 Muğla Üniversitesispor

Menteşe Yerküpespor 4 - 1 Muğla Üniversitesispor

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 08 Şubat 2020 - Menteşe Yerküpespor 4 - 1 Muğla Üniversitesispor

Muğla Süper Amatör Küme'de ligde kalma mücadelesi veren Menteşe Yerküpespor ligin 14. haftasında karşılaştığı Muğla Üniversitesispor'u 4-1 yenerek pes etmediğini ve etmeyeceğini gösterdi.

Muğla Süper Amatör Küme'de 14. hafta maçları 8 Şubat 2020 Cumartesi oynanan tek karşılamayla başladı. Menteşe Yerküpespor kendi sahasında Muğla Üniversitesispor'la karşılaştı.

Süper Amatör Küme'ye çıktığından bu yana istediğini bir türlü elde edemeyen Menteşe Yerküpespor da önce teknik direktör değişti. Takımın teknik direktörlüğüne Kıvanç Şimşek getirildi. Muğla da çeşitl kulüplerde forma giyen Kıvanç Şimşek futbolculuk hayatını, teknik adam olarak sürdürme kararından sonra ilk olarak Menteşe Yerküpespor'la el sıkıştı.

Menteşe Yerküpespor 2020

Menteşe Yerküpespor 2019-2020 2. yarı kadrosu

Takımdaki değişiklikler bununla da kalmadı. Muğla Süper Amatör Küme 2019-2020 sezonu arasında kadrosunda neredeyse tamamen yenileyen Menteşe Yerküpespor da ardından yönetim değişikliği geldi ve Servet Gelip'in istifasının ardından Hüseyin Serim kulüp başkanlığına seçildi. Serim ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir'i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Menteşe Yerkpespor

Menteşe Yerküpespor Kulübü Başkanı Hüseyin Serim, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir

Ve tüm bu değişikliklerden sonra ligin 14. haftasında Muğla Süper Amatör Küme'nin en güçlü ekiplerinden Muğla Üniversitesispor'la kendi sahasında karşılaşan Menteşe Yerküpespor maçı 4-1 gibi net bir skorla kazanarak 3 puanın sahibi oldu.

Diğer maçlar

Muğla Süper Amatör Küme'de 14. haftada 09 Şubat 2020 Pazar günü birbirinden önemli maçlar var. Lider Gümüşlükspor'un bay çektiği için oynamayacağı bu hafatada diğer maçlar şöyle.

Muğla Süper Amatör Küme 4. hafta

Fikstür 14. hafta

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Muğla Süper Amatör Küme

Muğla Üniversitesispor

Amatör spor

Spor haberleri