Spor Haberleri 1
HABER

Hüseyin Serim Menteşe Yerküpespor'a başkan oldu

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Menteşe Yerküpespor'da başkan değişti

Hüseyin Serim Menteşe Yerküpespor'a başkan oldu

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 05 Şubat 2020 - Hüseyin Serim Menteşe Yerküpespor'a başkan oldu

Muğla Süper Amatör Küme'de mücadele eden Menteşe Yerküpespor'da yönetimde değişiklik oldu. Kulüp yönetim kurulu yaptığı toplantıda bir süre önce kulüp başkanlığından, yönetiminden ve kulüp üyeliğinden istifa ederek ayrılan iş insanı Servet Gelip'den boşalan başkanlığa oy çokluğu ile eski futbolcu ve iş insanı Hüseyin Serim'i seçti.

Başkan Hüseyin Serim, Gümüşlük Rehberi'ne yaptığı açıklamada şunlları söyledi;

"Öncelikle lige tutunacağız. Kolay gelmedik buralara. Çok mücadele ettik. Tüm olanaksızlıklara, imkansızlıklara rağmen inandık ve her defasında başardık. 1. Amatör lige de, Süper Amatör lige de bu inançla geldik, yükseldik, şampiyonluklar yaşadık. Şimdi de başaracağız. İnancımızla, oynumuzla, oyuncularımızla, teknik heyet ve taraftarlarımızla başaracağız. Çok iyi transferler yaptık. Hepimiz için hayırlısı olsun."

Hüseyin Serim, Menteşe Yeküpespor Kulübü Başkanı

Hüseyin Serim, Menteşe Yerküpespor Kulübü Başkanı

Muğla Süper Amatör Küme'de ligde kalma mücadelesi veren, ligin devre arasında yaptığı transferlerle dikkatleri üstüne çeken, Teknik Direktör olarak Kıvanç Şimşek'le anlaşan Menteşe Yerküpespor'un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada yönetim değişikliği de resmiyet kazandı.

Açıklamanın orjinal hali şöyle;

"BİLGİLENDİRME❗️❗️
Yönetim kurulumuzun 03.02.2020 tarihinde aldığı karar doğrultusunda Menteşe Yerküpe Spor kulüp başkanlığına oy çokluğu ile Hüseyin Serim seçilmiştir, Haydi menteşeli bu şarkı yarım kalmasın efsane başkanımıza yardımcı olalım birlik olalım düşmeyeceğimizi gösterelim onlara,çok zorluklarla çıktığımız Süper Amatör kümeye hepberaber tutunalım, ilk günkü Aşkla hep birlik olalım🙏
#YarımKalanlaraRağmen
#HerYerdeMenteşe
#ElOlmaElVer
#İlkGünküAşkla
#BaşkaMenteşeYok
"

Hüseyin Serim Kimdir?

13.03.1982 doğumlu, evli 2 çocuklu. Muğla'da amatör sporcu olarak futbol oynadı. Doğma büyüme Menteşeli. Menteşe Yerküpespor Kulübü'nün kurucu üyesi. Kulüpte 2 dönem As Başkanlık yaptı. Menteşe Yerküpespor Kulübü Hüseyin Serim'in önceki dönem yönetim kurulu başkanlığında önce Muğla 1. Amatör Küme'ye ardından da Muğla Süper Amatör Küme'ye yükseldi.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Menteşe Yerküpespor

Muğla Süper Amatör Küme

Hüseyin Serim

Spor haberleri