Spor Haberleri 1
HABER

Dalaman Belediye Gençlikspor - Gümüşlükspor

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Lider deplasmana gidiyor

Seydikemer Belediyespor takipte

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30 Ocak 2020 - Dalaman Belediye Gençlikspor - Gümüşlükspor

Muğla Süper Amatör Küme'de lig lideri Gümüşlükspor bu Cumartesi günü Dalaman Belediye Gençlikspor maçına gidiyor. 25 puanı bulunan Gümüşlükspor'un hemen ardında 23 puanla Seydikemer Belediyespor yer alıyor. Şampiyonluk kovalayan 2 takımda mutlak galibiyet peşinde. Seydikemer de Pazar günü puan tablosunda hemen ardındaki Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor'la oynayacak.

Gümüşlükspor 2019-2020

Gümüşlükspor (Arşiv) Fotoğraf: Yalçın Çakır / GHA

Gümüşlükspor lider

Muğla Süper Amatör Küme'de lige verilen ara geçen hafta sona ermişti. Ligin zirvesindeki yarış Gümüşlükspor'un Karaovaspo'u 5-0 yenmesi, takipçisi Seydikemer Belediyespor'un da Göcek Belediyespor'la golsüz berabere kalmasıyla netleşmişti.

Gümüşlükspor 12 haftalık yarışta hiç yenilmeden 25 puana yükselerek takipçisi Seydikemer Belediyespor'la arasındaki puan farkını ikiye çıkartmıştı. Seydikemer Belediyespor da altın değerinde iki puan kaybettiği geçen hafta 23 puanda kalmıştı. Seydikemer Belediye Spor bu hafta 02 Şubat 2020 Pazar günü saat 14:00'de Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor'la karşılaşacak. Maç Milas'ta.

Gümüşlükspor - Sydikemer Belediyespor

Seydikemer Belediyespor (Arşiv) Fotoğraf: Yalçın Çakır / GHA

Öztemiz hoca sahada

Ve lig lideri Gümüşlükspor bu hafta deplasmana Dalaman'a gidiyor. Dalaman Belediye Gençlikspor, 11 takımın mücadele ettiği Muğla Süper Amatör Küme'de 13. hafta itibariyle 8. sırada yer alıyor. Dalaman Belediye Gençlikspor'un bir maç eksiğiyle 13 puanı var. Dalaman Belediye Gençlikspor'un bu güne kadar oynadığı maçlarda 4 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyeti var. 12 gol attı, 13 gol yedi.

Hüseyin Öztemiz, Teknik Direktör
Hüseyin Öztemiz, Gümüşlükspor Teknik Direktörü (Arşiv) Fotoğraf: Yalçın Çakır / GHA

Gümüşlükspor'da gördüğü kırmızı kart nedeniyle geçen hafta karşılaşmayı saha dışından izleyen Teknik Direktör Hüseyin Öztemiz bu hafta saha içinde takımının başında olacak. Gümüşlükspor'un yeni transferleri İhtilal Durmuş ve Eyüp Can Altun bu hafta Teknik Direktör Hüseyin Öztemiz kadroya alırsa sahada olacaklar.

Gümüşlükspor deplasmanda

Puan tablosu

Muğla Süper Amatör Küme Puan tablosu 2019-2020

Muğla Süper Amatör Küme Puan tablosu 2019-2020

13. hafta maçları

Muğla Süper Amatör küme 13. hafta tablosu 2019-2020

Muğla Süper Amatör Küme 13. hafta maç tablosu

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Gümüşlükspor

Muğla Süper Amatör Küme

Dalaman Belediye Gençlikspor

Spor haberleri