Spor Haberleri 1
HABER

Muğla ASKF'den Amatör Spor Ödül Töreni

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Yalçın Çakır'a En Başarılı Spor Muhabiri ödülü

Amatör Spor Ödül Töreni

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 08 Aralık 2019 - Muğla ASKF'den Amatör Spor Ödül Töreni

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Muğla ASKF) bu yıl 27. kez düzenlenecek “Amatör Spor Ödül Töreni” nde Muğla ilinde başarılı olmuş sporcu, takım, basın ve yayın kuruluşları, gazeteciler ve amatör sporu destekleyen kişi ve kurumlar ödüllendirilecek. Gümüşlük Rehberi kurucu Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Çakır da ödüle layık görülenler arasında.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklama şöyle;

Muğla ASKF ödül töreni

Muğla ASKF'den Amatör Spor Ödül Töreni

"Federasyonumuzca 27. si düzenlenecek olan “Amatör Spor Ödül Töreni” 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 15.00′de CNS Tesislerinde Kötekli/MUĞLA yapılacaktır.

Törende 2018-2019 Spor Sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, Amatör Spor’a yardım ve destekte bulunun kişi ve kuruluşlara şükran plaketleri verilecek, ayrıca Amatör Spora yer ve önem veren Basın ve Yayın Kuruluşları da ödüllendirilecektir.

Spor ailemiz ile birlikte olmayı planladığımız bu günde ilimiz yetkililerinin, Spor Kulüplerimizin, Antrenör, Hakem, Gözlemci, Saha Komiseri, İl Temsilcilerimiz, Basın ve Yayın Kuruluşlarımız kısacası sporun içerisinde olan ve spora destek vermek isteyen herkesin katıldığı bir tören olmasını diliyoruz.

Söz konusu “ÖDÜL TÖRENİMİZE ve KOKTEYLİMİZE” tüm spor ailemizi bekliyoruz.

ASKF YÖNETİM KURULU"

Yalçın Çakır'a da ödül

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, gazeteci yazar, profesyonel fotoğrafçı ve televizyon sunucusu Yalçın Çakır'ı da ödüle layık gördü. Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top ve Muğla ASKF Genel Sekreteri Mustafa Yandık imzalı bir duyuruyla Yalçın Çakır'a 2018-2019 sezonunda "En Başarılı Spor Muhabiri" seçildiği bildirildi.

Web sitemizin kurucu Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Çakır'ın da katılacağı "Amatör Spor Ödül Töreni” 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 15.00 de Muğla Kötekli'deki CNS Tesislerinde yapılacak.

Muğla ASKF'den Amatör Spor Ödül Töreni

Muğla ASKF'den Amatör Spor Ödül Töreni

Yalçın Çakır kimdir?

Yalçın Çakır

Yalçın Çakır - 2013 - İstanbul, Taksim. Fotoğraf: Özay Özgüler

Daha çocuk yaşlarda fotoğraf makinasıyla tanıştı. Hürriyet (Amatör bölge muhabiri 1 yıl), Milliyet (Muhabir 4 yıl), Cumhuriyet (Muhabir, İstihbarat Müdürü 14 yıl), Yeni Asır İstanbul (Muhabir 1 yıl) gazetelerinde çalıştı. Flash TV'de 22 yıl çeşitli kademelerde görev yaptı (Muhabir, sunucu, yapımcı, RTUK İzleyici Temsilcisi vd), Beyaz TV (Sunucu 4 ay).

Çeşitli yapım firmaları ile yabancı televizyon kanalları için belgeseller ve haber araştrıma dosyaları hazırladı. Karşı Gazete'de köşe yazıları yazdı. Profesyonel haber fotoğrafçısı. Kırmızı Kedi Yayın Evi yazarı (Bu Daha Başlangıç kitabı), 3DS Max, Cinema 4D, dijital karanlık oda uzmanı, PHP, MySQL kodlamacı, web programlamacı vd...

Yalçın Çakır Flash TV Ana Haber Sunucusu

Yalçın Çakır, Flash TV Ana Haber Sunucusu - 2017

Haber Araştırma Dalı'nda ÇGD'den Yılın Gazetecisi ödülü kazandı. Bunun yanı sıra çok sayıda STK, DKÖ ve meslek örgütünden ödüller, plaketler aldı. Çeşitli yayn organlarında köşe yazıları, araştırma ve incelemeleri yayınlandı.

20 Haziran 1961 İstanbul doğumlu olan Yalçın Çakır 1 çocuk, 2 yeğen sahibi, 3 köpekle yaşam paydaşı.

Daha fazla bilgi için: http://www.yalcincakir.com.tr/yalcincakir-kimdir.html

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

GÜMÜŞLÜKSPOR FOTOĞRAF GALERİLERİ TIKLA

Daha Fazla bilgi için TIKLAYIN:

http://www.muglaaskf.com/

Muğla ASKF

Amatör Spor Ödül Töreni

Yalçın Çakır

Spor haberleri