Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Bu adam çok kötü adam; Nejat İşler Çukur'da...

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Nejat İşler Çukur dizisinde oynayacak...

Yamaç'ın baş düşmanı olacak

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30.12.2019 / Bu adam çok kötü adam; Nejat İşler Çukur'da...

Show TV'nin yüksek reytingli dizisi Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Nejat İşler 1

Nejat İşler. Fotoğraf: Yalçın Çakır

Yaşamının büyük bölümünü Gümüşlük'te geçiren, Gümüşlükspor'un as başkanı olan Nejat İşler, Blu Tv'de yayınlanmaya başlayan ancak yeni sezon kayıtlarının yapılmayacağı açıklanan Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakterine hayat vermişti.

Nejat İşler 2

Nejat İşler. Fotoğraf: Yalçın Çakır

Bir yandan kitap yazan diğer yandan Gümüşlükspor'un maçlarını kaçırmamaya özen gösteren oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler son olarak çok izlenenler arasında olan Blu TV'de yayınlanan tv dizisi Behzat Ç. ile karşımıza çıktı. Aktif olarak Gümüşlükspor yönetiminde yer alan ve kulübün hemen her sorunuyla ilgilenen Nejat İşler bu kez çok izlenen Çukur dizisiyle ekranlarda olacak.

Nejat İşler, Behzat Ç

Nejat İşler. Fotoğraf: Sosyal Medya

Çukur dizisinde de “kötü adam” rolü ile kamera karşısına geçecek olan Nejat İşler’in dizideki isminin Çağatay olacağı öğrenildi. Dizinin başrol karakterlerinden Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olarak izleyeceğimiz Çağatay’ın da (Nejat İşler) izleyici tarafından çok tutulacağı belirtiliyor.

Çukur

Çukur dizisi. Fotoğraf: Sosyal Medya

Çukur;

TAGS:

Nejat İşler

Gümüşlük haber

Gümüşlük