Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Ressam Mine Arasan'a teşekkür belgesi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Ressam Mine Arasan

Gümüşlük Çevre ve Sanat Derneği

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 28.11.2019 / Ressam Mine Arasan'a teşekkür belgesi

Gümüşlük Çevre ve Sanat Derneği, Gümüşlük'te yaşayan sanatçıları ziyaret ediyor. Gümüşlük'te yaşayan her türlü sanatsal faaliyet ve çevre etkinliklerine destek veren ressam Mine Arasan dernek yöneticileri tarafından ziyaret edilerek katkılarından dolayı Teşekkür Belgesi verildi.

Ressam Mine Arasan'a teşekkür belgesi 1

Ressam Mine Arasan'a teşekkür belgesi

Gümüşlük için neler yapılacağı konuşuldu

Ziyarette evini bir sanat merkezine dönüştüren Mine Arasan çalışmalarını anlattı. Evinde de sanat çalışmalarına devam ettiğini, çocuklarla eğitimi çok sevdiğini belirten Arasan, "daha çok çocuklar üzerine yoğunlaşmak gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Ressam Mine Arasan 1

Ressam Mine Arasan

Çocuklarla duvar boyama, taş boyama etkinliği yaptığını anlatan sanatçı Mine Arasan, aynı zamanda kendi hayatını anlattığı bir kitap üzerinde çalıştığını belirtti.

Gümüşlük Çevre ve Sanat Derneği Başkanı Belgin Zırh; "Gümüşlük de yaşayan sanatçılarla Gümüşlük için neler yapılabileceği masaya yatırılmalı. Gümüşlük de sanatsal içerikli çalışmalar yapılmalıdır" dedi.

Ressam Mine Arasan 2

Ressam Mine Arasan çalışması

Gümüşlük Çevre ve Sanat Derneği yöneticileri, ressam Mine Arasan’la başlayan teşekkür ziyaretlerinin diğer sanatçı dostlarla devam edeceğini bildirdiler.

Ressam Mine Arasan 3

Ressam Mine Arasan çalışması

TAGS:

Gümüşlük Çevre ve Sanat Derneği

Gümüşlük haber

Gümüşlük