Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi okundu

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Celep Ali Karakaya'nın vefatının 1. yıl dönümü

Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi okundu

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 16.11.2019 / Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi okundu.

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Karakaya'ların büyüğü, köyün sevilen siması, hayırsever iş insanı merhum (Celep) Ali Karakaya için evinde 1. yıl mevlidi okundu. 15.11.2019 günü Cuma namazı sonrası merhumun Gümüşlük'deki evinde okunan mevlide merhumun yakınları, sevenleri ve ailesi katıldı.

Celep Ali Karakaya için 52 mevlidi okundu 1

Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi

11 Kasım 2018 günü yaşamını yitiren Celep Ali lakaplı Ali Karakaya için vefatının 1. yılı sebebiyle ailesi tarafından Gümüşlük'deki evinde 1. yıl mevlidi okutuldu. Lokma dökülüp dağıtıldı.

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı, hayırsever iş insanı Ahmet Faik Karakaya'nın babası Celep lakaplı Ali Karakaya'nın ailesinin mevlid sebebiyle yaptığı çağrı şöyleydi;

Celep Ali Karakaya için 52 mevlidi okundu 2

Merhumun oğllu Ahmet Faik Karakaya (Ortada), damadı Eren Erdem (Solda)

"Hakkın rahmetine kavuşan sevgili babamız Ali KARAKAYA nam-ı diğer CELEP ALİ' nin 1. yıl mevlüdü yarın 15.11.2019 Cuma günü öğle namazı sonrasında evimizde okunacaktir. Tüm eş, dost, akraba ve sevenlerimizi bekleriz."

Celep Ali Karakaya için 52 mevlidi okundu 3

Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi

Mevlide merhum hayırsever Karakaya'nın yakınları, ailesi, sevenleri, dost ve arkadaşları ile Gümüşlükte yaşayanlar katıldı. Oldukça kalabalık olan mevlitde dualar okunurken konuklara yemek ve lokma dağıtıldı.

Celep Ali Karakaya için 52 mevlidi okundu 4

Celep Ali Karakaya için 1. yıl mevlidi

Gümüşlük Rehberi olarak merhuma Allah'tan rahmet dileriz. Nurlar içinde uyusun. Yaradan geride bıraktığı ailesine sabır, güç, sağlık, huzur versin.

TAGS:

Celep Ali Karakaya

Mevlid

Gümüşlük haber

Gümüşlük