Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

444 00 48'i arayınca Başkan Ahmet Aras çıkıyor

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodru Belediye Başkanı Ahmet Aras sahada çalışıyor

Aras telefonlara baktı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 24.03.2020 - 444 00 48'i arayınca Başkan Ahmet Aras çıkıyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hafta sonu mesaisinde, Belediye’nin çağrı merkezine gelen telefonlara yanıt vererek vatandaşlara sürpriz yaptı. Başkan Aras, korona virüsü salgını nedeniyle alınan tedbirler çerçevesinde, vatandaşların tüm ihtiyaç ve talepleri için telefon ya da online iletişim yöntemlerini tercih etmelerinin önemini vurguladı.

Hafta sonunda, Bodrum Belediyesi’nin 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’ni arayan vatandaşlar karşılarında Başkan Ahmet Aras'ı bulunca şaşkınlık yaşadılar. Bodrum Belediyesi'nin

 • 0530 184 40 84 (TIKLA ARA)

 • numaralı Çağrı Merkezini arayan vatandaşların talep ve sorularını dinleyen Başkan, gelen talepleri tek tek not alarak ilgili birimlere talimat verdi.

  444 00 48'i arayınca Başkan Ahmet Aras çıkıyor

  444 00 48'i arayınca Başkan Ahmet Aras çıkıyor

  Çağrı Merkezi’ni arayan vatandaşlara koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirleri hatırlatan Aras, içinde bulunduğumuz bu süreçte vatandaşların mümkün olduğunca evde kalmalarını, Belediye’ye telefonla ya da elektronik iletişim platformlarını kullanarak ulaşmalarını tavsiye etti.

  Aras, “Bodrum Belediyesi olarak biz her zaman halkımızın yanındayız ve gece gündüz toplum sağlığımız için mesai yapıyoruz. Ekiplerimiz bu zorlu süreçte de hizmetlerine aksatmadan devam ediyor. Kamuya açık alanlarda, hizmet binalarında, eczanelerde, pazaryerlerinde ve ihtiyaç duyulan noktalarda dezenfektasyon çalışmalarımız sürüyor. Bodrum halkının duyarlılığı ve alınan önlemler sayesinde bu salgın döneminin en kısa sürede hasarsız atlatılmasını diliyorum" dedi

  ETKİNLİK TABLOSU

  Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

  TAGS;

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

  444 00 48

  Bodrum Haberleri