Spor Haberleri 1
HABER

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 18 Haziran 2019 / Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı. Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir" dedi.

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında 2

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında 3

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Bodrumspor

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında 4

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını belirten Başkan Aras şunları söyledi;

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında 5

Bodrum'da spor kulüpleri mercek altında

Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.

TAGS;

Bodrumspor

Ahmet Aras

Spor haberleri