Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Oflaz Gayrimenkul BODRUM açıldı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Oflaz Gayrimenkul BODRUM açıldı

Oflaz Gayrimenkul BODRUM açıldı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Gümüşlük merkezde yer alan Oflaz Gayrimenkul BODRUM'un yöneticisi Yeşim Oflaz; Broker / Emlak Danışmanı. Gümüşlük merkez çarşıda sağlık ocağının hemen yakınında yer alan işletme satılık, kiralık dahil tüm gayrimenkul hizmetlerini veriyor.

Oflaz Gayrimenkul BODRUM internet sitesinde "Hakkımızda" bölümünde şu bilgiler yer almaktadır;

Oflaz Gayrimenkul, son yıllarda Bodrum’da hızla gelişen gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçların ortaya çıkardığı bir yapılanmadır.
Ülkemizdeki birçok kesimin tercihinin Bodrum olmasından dolayı gayrimenkul sektöründeki yatırım kararlarına yardımcı olacak çalışmalara ihtiyaç doğmuştur.

Gayrimenkul almaya karar vericiler, genellikle başka şehirlerde, yatırım bölgesinden yüzlerce kilometre uzaktadır. Tanımadıkları bir bölgede, bilmedikleri koşullarda yapacakları yatırımların kararlarını, sektör raporları, pazar araştırmaları, fizibilite analizleri gibi kendilerine yardımcı olacak bazı çalışmalar kullanarak vermek zorunda kalırlar. Bu çalışmalar uluslararası standartlara uygun ve objektif olmalıdır. Ne yazık ki ülkemizde çok yeni ve hızla gelişen bu sektördeki geleneksel gayrimenkul profesyonelleri, yatırımın evrensel dili diyebileceğimiz bu dili konuşmaktan çok uzak.

İşte Oflaz Gayrimenkul, bu boşluğu doldurmak amacıyla piyasayı birebir yakından takip eden ve Bodrum’un şartlarını bilen aynı zamanda da bölgesine hakim bir kurum olarak 2017 yılında ortaya çıkmıştır. Amacımız; bireysel, kurumsal, yerli ve yabancı her türlü gayrimenkul yatırımcısına, gayrimenkul sahiplerine ve kullanıcılarına, yatırımlarının tüm safhalarında vereceğimiz profesyonel danışmanlık hizmetimiz sayesinde alınacak yatırım kararlarının şeffafrasyonel ve karlı olmasını sağlamaktır.

Oflaz Gazrimenkul BODRUM web sitesi için TIKLAYIN

Oflaz Gayrimenul BODRUM

Oflaz Emlak Gümüşlük

Gümüşlük Haberleri