Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Aras Gümüşlük Pazarı'nı gezdi

Müsaitseniz Size Geliyoruz

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 28.08.2019 / Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Bodrum Belediyesi, “Müsaitseniz Size Geliyoruz” projesini Gümüşlük’ten başlattı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da aynı gün başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte Gümüşlük Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 2

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Seçim öncesinde vatandaşlara “Siz belediyeye gelmek zorunda kalmayacaksınız, biz size geleceğiz” diyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, verdiği sözü unutmadı. Belediyeyi halkın ayağına götüren Başkan Aras, “Müsaitseniz Size Geliyoruz” projesini başlattı.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 3

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, projenin ilk adımını Gümüşlük’te attı. Pazar yerinde stant kuran ekipler, alışveriş yapan vatandaşların ve esnafın dilek, öneri ve şikayetlerini ilgili birimlere yönlendirmek üzere tek tek kayıt altına aldı.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 7

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da aynı saatlerde Gümüşlük Pazar yerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 5

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Müsaitseniz Size Geliyoruz

Başkan Ahmet Aras, Gümüşlük pazar yerini dolaşarak esnafa hayırlı işler diledi. Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da sohbet eden Aras, bölge hakkında şikayet ve talepleri dinleyerek not aldı.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 6

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Ziyarette Başkan Aras’a, Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Önder Batmaz ve Ummahan Yurt ile birlikte, Gümüşlük Muhtarı Zeki Pay, Bodrum Belediyesi birim müdürleri de eşlik etti.

Başkan Aras Bodrum’a yakışan modern pazar yerleri projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarını ve en kısa sürede Gümüşlük’ün de yeni Pazar yerine kavuşacağını esnaf ve vatandaşlara müjdeledi.

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü 4

Ahmet Aras'dan Gümüşlüğe yeni pazar yeri sözü

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum genelinde pazar yeri ziyaretlerine önümüzdeki günlerde devam ederek vatandaş ve esnafla bir araya gelmeyi sürdürecek.

TAGS:

Gümüşlük Pazarı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Gümüşlük