Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 23.07.2019 / Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 1

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia Lounge'nin işletmecisi ve sahibi olan 3 iş kadınından basın açıklaması geldi. Bazı internet siteleri ile sosyal medya grup ve hesaplarında yayınlanan ve bazı sanatçıların Gümüşlük Eklisia Lounge'de darp edildiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilen basın açıklaması şöyle;

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 2

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Basın açıklaması

Gümüşlük Eklisia Lounge ailesine vekaleten avukat Göray Karadut ve avukat Nail Can Celepoğlu aşağıdaki açıklamayı yayınladı;

23.07.2019 tarihinde internet ortamındaki bazı haber sitelerinde ve oradan alıntılanarak bazı sosyal medya hesapları ve gruplarında Gümüşlük Eklisia Kültür ve Sanat Merkezi’nin adı geçirilerek haberler ve yorumlar yayınlanmıştır. Her ne kadar asılsız haber ve yorumları önemsemesek de tüm kanuni haklarımız saklı kalmak kaydıyla bir basın açıklaması zorunluluğu doğmuştur.

Basın açıklaması aşağıdadır;

Gümüşlük Eklisia Lounge 3 kadın girişimcinin emekleriyle kurulmuş olan bir işletmedir. Dedemiz rahmetli Celep Ali Karakaya’dan bize tüm güzellikleriyle miras kalan ve mülkiyetinin bize ait olduğu bu nezih işletmeyi yaşatmaya devam ediyoruz.

Hem restaurant hizmetleri hem de düzenlenen konserlerle ülkemizin ve Gümüşlüğün kültür, sanat hayatına katkılarıyla gündemde olan bir işletmeyiz. Ancak eski kiracımız olan şahıs ve arkadaşlarının çirkin davranışlarının sonuncusu nedeniyle haber olmaktan da üzüntülüyüz.

Mülkiyetimizdeki işletmemizle alakası kesilen ama ısrarla huzurumuzu bozan, kirasını ödemeyen Mesut Pekergin’in arkadaşı olay günü aşırı alkollü, yarı çıplak vaziyette Gümüşlük Eklisia Lounge bahçesinde huzursuzluk çıkartmıştır.

İşletmemiz şefi tarafından giyinmesi konusunda uyarılan şahıs, Mesut Pekergin ve grubu elindeki alkol kadehleri ve sopalarla personelimize saldırmışlardır. Mesut Pekergin ve grubu uzun süredir Gümüşlük Eklisia Lounge’nin huzurlu ortamını bozmak için girişimlerde bulunmaktadırlar.

Aynı zamanda bir sanat mekanı ve icra alanı olan Gümüşlük Eklisia Lounge yönetimi ve işletmecileri olarak sanat ve sanatçılara saygımız sonsuzdur. Bilindiği üzere Bodrum Unplugged Festivallerine de ev sahipliği yapmaktayız. Basın mensuplarına yapılan bu açıklamalar bilinçli ve kasıtlı karalama politikalarının bir uzantısıdır. Bu konuda avukatlarımız aracılığıyla maddi ve manevi kayıplarımız, zedelenmek istenen itibarımızla ilgili tüm kanuni yollara başvurulacaktır.

Gümüşlük Eklisia Lounge ailesi olarak biz adalete güveniyoruz.

Saygılarımızla

Gümüşlük Eklisia Lounge ailesine vekaleten

Av. Göray Karadut ve Av. Nail Can Celepoğlu"

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 3

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 4

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 5

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama 6

Gümüşlük Eklisia'dan o haberlere açıklama

TAGS:

Gümüşlük Eklisia Lounge

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük