Muğla seçim haberleri
HABER

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda Muğla CHP tam kadro

Gürün, Aras ve Karahan da toplantıda

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 27.09.2019 / CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı

CHP Ege Bölge Toplantısı, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleşti. Toplantıya başkanlık yapan CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “CHP iktidarını kurmak mümkün. Burada bizim belediye başkanlarımıza, il ve ilçe başkanlarımıza büyük sorumluluk düşüyor” dedi.

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı 2

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı

Toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Gülizar Biçer Karaca ve Tuncay Özkan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile milletvekilleri ve Aydın, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak CHP örgütlerinin belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, seçim sürecinde AKP’nin CHP’yi terörle yan yana göstermeye çalışarak seçimleri kazanmaya çalıştığını, fakat bunu başaramadıklarını söyledi.

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı 3

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı

CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul’da meydana gelen deprem ile ilgili olarak, Dün ayağının tozuyla basın toplantısı düzenleyen Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Genel Başkanı İstanbul’da on binlerce toplanma alanı olduğunu söyledi. Herhalde aynı şehirde yaşamıyoruz” dedi.

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı 4

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı

"CHP iktidarını kurmak mümkün"

Oğuz Kaan Salıcı, “Önümüzde bir seçim daha var. Tarihi 2023 gibi gözüküyor ama ne zaman yapılır bilmiyorum. CHP iktidarını kurmak mümkün. Bugün bu toplantıda bunun yolunu tartışacağız ve konuşacağız. Bir sene önce CHP’nin içinde neler oluyor diye merak edenler bugün AKP’de neler oluyor diye merak ediyor. Burada bizim belediye başkanlarımıza, il ve ilçe başkanlarımıza büyük sorumluluk düşüyor. Bir uyum içinde süreci götürmemiz gerekiyor” dedi.

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı 5

CHP Ege Bölge Toplantısı'nda "iktidar" çağrısı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan (Solda), Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras (Sağda)

Muğla CHP tam kadro toplantıda

CHP Ege Bölge Toplantısına Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın yanı sıra CHP Muğla il ve ilçe yöneticileri ve CHP'li belediye başkanları katıldı.

TAGS:

CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı

CHP Muğla

Muğla siyaset haberleri