Muğla seçim haberleri
HABER

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Bodrum CHP'de bayram buluşması

CHP Bodrum mahalle örgütlerinde bayraşlaşma

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.08.2019 / Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı.

CHP Bodrum ilçe örgütünde bayramlaşma heyecanı yaşandı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın ev sahipliğinde CHP Turgutreis mahalle temsilciliği, Yalıkavak mahalle temsilciliği ve Bodrum İlçe merkezinde düzenlenen bayramlaşma törenlerine Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın yanı sıra CHP eski ve mevcut milletvekilleri, meclis üyeleri ile parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 2

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Bodrum'da CHP ilçe örgütü ilçe başkanı halil Karahan eşliğinde hem çarşı ileç merkezinde hem de mahallelerde bayramlaşma düzenledi. Bayramın ilk gününde esnaf ve mahalleleri dolaşan, hayvan pazarlarında vatandaşı dinleyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da bayramın ikinci gününde partisinin bayramlaşma etkinliklerine katıldı.

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 3

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

CHP Turgutreis ve Yalıkavak mahalle örgütlerindeki bayramlaşmalara organizasyonun ev sahibi CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Önder Batmaz, Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Emel Çakaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Alkım Denizaslanı ve bazı meclis üyeleri eşlik etti.

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 4

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Turgutreis ve Yalıkavak mahalle örgütleri

Parti örgütünün bayramını kutlayan Başkan Aras, mahallelere yapılması planlanan yatırımlar, hazırlanan ve startı pek yakında verilecek olan projeler hakkında bilgi verdi. Partililerin sorularını da yanıtlayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve beraberindekiler daha sonra CHP Bodrum İlçe Başkanlığı’na geçti.

Çok sayıda partilinin katıldığı CHP Bodrum çarşı ilçe merkezindeki bayramlaşma merasiminde, CHP Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin, Suat Özcan, CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Taner Dayı, eski milletvekili ve eski PM Üyesi Berhan Şimşek de hazır bulundu.

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 5

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Karahan müjdeleri sıraladı

Etkinliklerin ev sahipliğini yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, sosyal ve kamu belediyeciliğinin öncüsü olan Bodrum Belediye Başkanlığının 1 Nisan 2019 tarihinden bu yana yaşadığı değişim sürecini anlattı. Bodrum Belediyesi personelinin artık günü gününe maaşını alabildiğini söyleyen Karahan, “Bodrum Belediyesi, bu bayramda, 15 Ağustos günü maaş alması gereken personeline 9 Ağustos günü maaşını ödeyerek bayram mutluluğunu ikiye katladı. Personeline çifte bayram yaşatan Başkan Ahmet Aras’ın çok daha güzel işlere imza atacağını görüyor ve biliyoruz” dedi.

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 6

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Aras projeleri anlattı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da konuşmasında tüm belediye personeli ve meclis üyeleriyle birlikte üstün bir gayretle Bodrum’a hizmet etmeye çalıştıklarını belirterek şunları söyledi;,

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı 1

Bodrum CHP'de bayramlaşma heyecanı

Burada yaptığımız işler, projeler, başlattığımız kampanyalar sadece Bodrum’da değil bütün Muğla’da hatta bütün Türkiye’de takip ediliyor. Bizlere güvenen, gece gündüz bizler için çabalayan siz değerli partililerimizin yüzlerini kara çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz."

TAGS:

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

CHP Bodrum

Seçim haberleri