Muğla seçim haberleri
HABER

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

Kaftancıoğlu Bodrum'da

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 02.08.2019 / Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Bodrum'da CHP ilçe örgütü ile belediyeyi ziyaret etti. İstanbul yerel seçimleri sonrası teşekkür amaçlı gerçekleşen ziyarette Kaftancıoğlu'nu CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve beraberindeki heyet karşıladı.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 1

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu

1 Ağustos Perşembe günü CHP Milas ilçe örgütünün düzenlediği dayanışma yemeğine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün de beraberinde CHP İl Başkan Yardımcısı Oğuz Kemal Yakar ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Murat Cirav ile birlikte Bodrum’a geldi.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 2

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Bodrum’daki ilk durağı çarşıdaki CHP İlçe binası oldu. 23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarına destek veren CHP Bodrum İlçe Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulunan Kaftancıoğlu, burada CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Kadın Kolları Başkanı ve Bodrum Belediye Meclis Üyesi Emel Çakaloğulu, belediye meclis üyeleri, İlçe yönetimi ve kalabalık bir partili grup tarafından karşılandı.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 3

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Kaftancıoğlu, İstanbul’da tekrarlanan seçimde Cumhuriyet Halk Partisi olarak bir tarih yazdıklarını belirterek, “Bu başarının tek sırrı var, o da sizlersiniz. Bodrum’da, böylesine güzel bir ortamı bırakıp oy kullanmaya geldi vatandaşlarımız. Bu tarif edilemez bir birliktelikti” dedi.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 4

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

CHP Bodrum'a teşekkür

23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi onlarca otobüsle yüzlerce seçmeni Bodrum'dan İstanbul'a gönderen organizayonun mimarlarından CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ziyaret sırasında bir konuşma yaparak kendisine, üzerinde İstanbul’un plakasını temsil eden “34” numaranın yer aldığı bir Bodrum kapısı tablosu hediye etti. Karahan, “Bu tablo, Bodrum’daki bütün kapıların size açık olduğunu ifade ediyor” dedi.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 5

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret

Daha sonra Bodrum Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu burada, Başkan Yardımcıları Önder Batmaz, Ummahan Yurt ve bazı meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 7

Kaftancıoğlu'dan Bodrum Belediyesi'ne ziyaret

31 Mart yerel seçimleri ve sonrasında Bodrum’u özellikle takip ettiğini ifade eden Kaftancıoğlu Bodrum'un çok özel bir yer olduğunu söyledi. 23 Haziran’da, Ekrem İmamoğlu’nun zaferiyle sonuçlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Bodrum ilçe örgütünden gelen desteğin çok anlamlı olduğunu belirten Kaftancıoğlu, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras nezdinde bütün partililere bir kez daha teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Önder Batmaz, CHP İl Başkanı’na Bodrum Sağlık Vakfı’nın seramik tablosunu hediye ederek, ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaftancıoğlu'dan CHP Bodrum ilçe örgütüne ziyaret 6

Kaftancıoğlu'dan Bodrum Belediyesi'ne ziyaret

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ziyaretin ardından ilçeden ayrılarak İzmir'e hareket etti.

TAGS:

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

CHP istanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu

Seçim haberleri