Muğla seçim haberleri
HABER

CHP Bodrum ilçe örgütünden rekor

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP Bodrum ilçe örgütünden rekor

CHP Bodrum'dan 33 otobüs kaldırıyor

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 21.06.2019 / CHP Bodrum ilçe örgütünden rekor

23 Haziran 2019 Pazar günü yinelenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için CHP Bodrum İlçe örgütü bir rekora imza attı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve örgütün çalışması sonucunda toplam 33 otobüsle seçmenler Bodrum'dan İstanbul'a oy kullanmaya gidecekler.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan 1

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan (Ayakta solda)

Millet İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak için geçen hafta İstanbul'a giden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan seçim çalışmalarına katılmış ve İmamoğlu'na destek olmuşlardı. İstanbul'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla da bir araya gelen CHP Bodrum ekibi ilçelerdeki çalışmalara da destek vermişlerdi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum CHP tam kadro İstanbul'da

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve arkadaşları Bodrum'a döner dönmez kolları sıvadılar ve 2 önemli etkinlik daha gerçekleştirdiler. İlk olarak sandık görevlileri İstanbul'a gönderildi. Ardından da rekor katılımla Bodrum'da bulunan seçmenlerin İstanbul'a ulaşabilmeleri için organizasyon planlandı.

CHP Bodrum İlçe örgütü

Sandık görevlileri Bodrum'dan İstanbul'a yola çıktı

Sandık görevlileri gitti

CHP Bodrum ilçe örgütü, İlçe Başkanı Halil Karahan'la birlikte bugün 45 kişiyi sandık görevlisi olarak otobüslerle İstanbul'a gönderdiler.

CHP'li sandık görevlileri İstanbul'a yola çıktı

Sandık görevlileri Bodrum'dan yola çıktı

Gece geç saatlere kadar çalışan CHP Bodrum ilçe örgütünün yoğunluğunun sebebiyse bir rekor sayılabilecek kadar seçmeni İstanbul'a gönderme çalışmasıydı. Günlerdir kapı kapı çalışma yapan CHP Bodrum ilçe örgütü oyunu İstanbul'da kullanacakların ulaşımını sağlamak için bir rekor kırdılar. 33 otobüs dolusu seçmen oy kullanmak için CHP Bodrum ilçe örgütünün organizasyonuyla yarın yola çıkacak.

Bodrum CHP tam kadro İstanbul'da 3

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

Bodrum CHP'den rekor

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve arkadaşları günlerdir sürdürdükleri çalışmalar sonucunda toplam 33 otobüsle yüzlerce seçmeni oy kulanmaları için İstanbul'a gönderiyorlar.

Sandık görevlileri Bodrum'dan yola çıktı

Sandık görevlileri Bodrum'dan yola çıktı

23 Haziran 2019 Pazar günü yinelenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için yola çıkacak olan seçmenler yarın (22.06.2019 Cumartesi) saat 18:00'de Bodrum'dan yolcu edilecekler.

Bodrum CHP tam kadro İstanbul'da 4

Bodrum CHP tam kadro İstanbul'da

Rekor kırdılar

Bodrum Devlet Hastanesi yakınındaki bir benzin istasyonu önünden İstanbul'a hareket edecek olan konvoy davul zurna eşliğinde uğurlanacak. Edindiğimiz bilgilere göre gece geç saatlere kadar ilçe merkezinde çalışan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve arkadaşları, "Herşey çok güzel olacak. Çabalarımız bunun için. Ekrem İmamoğlu kazanacak. CHP Bodrum örgütü üstüne düşeni fazlasıyla yapacak" dediler.

TAGS:

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

Seçim haberleri