Spor Haberleri 1
HABER

Teknik Patron Eroğlu: Hedefim Play Off Oynatmak

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Teknik Patron Eroğlu: Hedefim Play Off Oynatmak

Teknik Patron Eroğlu: Hedefim Play Off Oynatmak

Teknik Patron Eroğlu: Hedefim Play Off Oynatmak

Muğlaspor’da Teknik Patronluğa getirilen Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden İskender Eroğlu Muğlaspor’un çok köklü bir kulüp olduğunu belirterek, hedefinin takıma Play Off oynatmak istediğini söyledi.

Muğlaspor Teknik Direktörlüğüne getirilen İskender Eroğlu yaptığı ilk açıklamada camiaya umut dolu mesajlar verdi. Eroğlu, her zaman ligde hedefinin olduğunu belirterek Muğlaspor’u Play Off oynatmak istediğini söyledi.

Muğlaspor’un mazisinin çok köklü olduğunu belirten Teknik Direktör Eroğlu, ‘Muğlaspor başarılı olmak isteyen her hocanın gelmek istediği bir kulüp. Burada başarılı olacağıma inanıyorum. İyi bir organize ve çalışma ile kulübü üst sıralara taşıyacağız. Muğlaspor Türkiye’nin sayılı kulüplerinden bir tanesi. Şu andaki mevcut kadroyu incelediğimizdeMuğlaspor çok kaliteli oyunculara sahip. Ancak takım olma yönünde bir takım eksiklikler var. Önce çalışarak bir takım olacağız. Kadroda daha önceden tanıdığım oyuncularda var. Ligin ilk yarısında kalan maçlardan en az kayıpla ayrılarak devreyi daha üst sıralarda tamamlamak istiyoruz’ dedi.

Güzel günlerin çok yakın olduğunu belirten Muğlaspor Teknik Direktörü İskender Eroğlu şunları söyledi;

"Bütün taraftarlara çok iyi bir futbol sözü veriyorum. Pozisyonlara giren her an gol pozisyonu yakalayan bir futbol oynayacağız. Futbol taraftarıyla bir bütündür. Bu hafta sonu oynayacağımız Demirspor maçında bütün taraftarlarımızı tribünde görmek arzusundayız. Taraftarlarımız takımlarını 90 dakika boyunca desteklesinler. Şehir olarak kenetlenirsek ve bir bütün olursak başarıya daha kolay ulaşacağımızı düşünüyorum. Muğlaspor’u seven herkesten takıma ilgi ve desteklerini bekliyoruz. Camiamız umutlu olsun güzel günler çok yakında."