Muğla seçim haberleri
HABER

Mehmet Kocadon CHP'den istifa etti

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Kocadon CHP'den istifa etti, açıklama 19 Şubat'ta...

Kocadon CHP'den istifa etti, açıklama 19 Şubat'ta...

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Kocadon CHP'den istifa etti, açıklama 19 Şubat'ta...

CHP'nin Muğla Büyükşehir ve Bodrum belediye başkan adayı olarak göstermediği Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon CHP'den istifa etti. İstifa CHP tarafından da doğrulanırken Kocadon'un 19 Şubat'ta açıklama yapacağı belirtildi.

Bekleyip görün

CHP'den Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediye Başkan adayı gösterilmeyen Mehmet Kocadon bugün, Bodrum'da yaşamını yitiren Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nün kurucusu Cenap Tezer'in cenaze törenine katıldı.

Kocadon, cenaze töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kocadon, "Herkese hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir basın açıklaması düzenleyeceğiz. Ayın 19'u gibi görüşeceğiz sizlerle" dedi.

İstifa ettiğim doğrudur

Bu arada Habertürk internet sitesinde yer alan habere göre Mehmet Kocadon siteye şu açıklamayı yaptı;

"İstifa ettiğim doğrudur. Ayın 18'inde ve 19'unda kapsamlı bir açıklama yapacağım. Yaşanan süreç önemli bir süreç. Biz siyasi terbiyemizi rahmetli Cumhurbaşkanımızı Süleyman Demirel'den aldık, beklemesini biliriz."

CHP; "İstifa etti..."

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ise, Mehmet Kocadon'un istifasıyla ilgili kendilerine herhangi bir bilgi gelmediğini söylemişti. Ancak CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu,Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un CHP'den istifa ettiğini doğruladı.

TAGS:

Mehmet Kocadon

Muğla Yerel Seçim

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi