Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti İlçe Başkanı Gökmen'den Karahan'a yanıt

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Karahan'ın iddialarına yazılı açıklamayla yanıt geldi

Yeni Bodrum Devlet Hastanesi

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.09.2021 / AK Parti İlçe Başkanı Gökmen'den Karahan'a yanıt

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, hastane inşaatıyla ilgili CHP Bodrum İlçe Başkanı Karahan'a yanıt verdi...

Yeni Bodrum Devlet Hastanesi'nin inşaatı sürerken ilçedeki 2 partinin ilçe başkanlarından ard arda açıklamalar geliyor. İlk olarak AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen hastane inşaatında yaptığı açıkalamada CHP'li belediyeleri alt yapıyı tamamlamamakla suçladı. Bu açıklamaya yanıt CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'dan geldi. Ve Karahan alt yapı için çalışan kepçelerin önünde yaptığı basın açıklamasında Gökmen'i doğru söylememekle eleştirdi. Bu kez AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Gökmen mevkidaşına yanıt vererek Karahan'ı, "hikaye anlatmakla" itham etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen'in hastanedeki basın açıkalamsı, arşiv - GHA

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen'in hastanedeki basın açıklaması, arşiv - GHA

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen'in açıklamaları şöyle;

MUĞLA HASTANELERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerde yer alan tüm kamu ve özel hastanelere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLA HASTANELER LİSTESİ

"Sayın CHP ilçe başkanı Halil Karahan’a yeni Devlet hastanemizin alt yapı konusunda yaptığımız çağrıya karşılık olarak hemen harekete geçip kepçeleri getirdiği için teşekkür eder, o getirdiğiniz kepçelerin siz açıklama yaptığınız günün hariçinde çalışmadığını bilgi olarak sunmak isterim.

Tabi sizde haklısınız CHP’li Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediyeleriniz Bodruma, Bodrumluya hizmet vermeyince Devletimizin, Hükümetimizin verdiği hizmetleri kıskanarak kötülemeye çalışmanız klasik zihniyetin sonuçu. Esip gürlüyorsunuz ama yağmur olup yağmıyorsununuz Bodrumlu bizden hizmet istiyor siz hizmete destek olmak yerine hikayeler anlatıyorsunuz. Siz devletimizin hükümetimizin hizmetlerini saymayı, bile beceremiyor, durumlarını bile bilmiyorsunuz.

Siz asıl 8 yıla yakın süreden beri CHP’li belediyelerinizin yaptığı sünger heykeli yada otobüslerin hizmet alamadığı otogarın haricinde hizmetlerinizi sayabilirmisiniz. Halen susuzluk yaşatan, kötü yollar nedeni ile arabalarına masraf etmekten bıkan, emlak vergisine % 1000 zam yaparak Bodrumluları isyan ettiren siz değilmisiniz.

Sayın; Karahan ben, teşkilatım'ın, İl Başkanım'ın, Milletvekillerimiz'in, Bakanlarımız'ın, Cumhurbaşkanımız'ın Bodrum’a, Muğla’ya, tüm ülkemize kazandırdığı projelerin ve yaptığı hizmetlerin siz ancak hayalini kurarsınız. Bodrumlu vatandaşlarımız sizden hizmet ve proje beklerken siz göstermelik showlardan vazgeçin. Biz Bodrum için 7/24 hizmet etmektende hükümetimizin Bodrum’a hizmetlerindende gurur duyuyoruz. Siz Belediye başkanlarınızın yaptıklarından gurur duyuyormusunuz ?
Osman Gökmen
Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı
"

Karahan ne demişti?

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın Bodrum Devlet HAstane inşaatı basın açıklaması, arşiv - GHA

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın Bodrum Devlet HAstane inşaatı basın açıklaması, arşiv - GHA

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın açıklamaları için TIKLAYIN;

https://www.gumuslukrehberi.com/mugla-secim-haberleri-312.html

MUĞLA AİLE HEKİMLERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerde görev yapan tüm aile hekimleri ile sağlık ocaklarına ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLA AİLE HEKİMLERİ LİSTESİ

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Yeni Bodrum Devlet Hastanesi

Muğla politika haberleri