Muğla siyaset haberleri
HABER

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Zeybekoğlu biricik kızını evlendirdi

Zeybekoğlu'nun en mutlu günlerinden

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11.09.2021 / Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun kızı Pınar Zeybekoğlu evlendi. Nikahı MBB Başkanı Osman Gürün kıyarken davetliler arasında CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP PM üyesi Gizem Sayar Özcan, CHP milletvekilleri, belediye başkanları ile yakın aile dostları katıldı.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun "biriciğim" dediği kızı Pınar Zeybekoğlu ve damadı Erdi'nin nikah töreni boyunca oldukca heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü 2

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü

Nikahı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün kıydı. Şahitlikleri CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile gelinin meslekdaşı ve yakın arkadaşı CHP PM üyesi avukat Gizem Sayar Özcan yaptı.

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü 3

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün duygularını şu sözlerle paylaştı;

"CHP Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel, Genel Başkan Yardımcı’mız Gülizar Biçer Karaca, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımızın katılımıyla Muğla İl Başkanı’mız Adem Zeybekoğlu’nun biricik kızı Pınar’ın nikahını kıydık. Pınar ve Erdi’ye bir ömür boyu mutluluklar diliyor, evlatlarının mürüvvetini gören iki aileyi de kutluyorum."

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü 4

Zeybekoğlu ailesinin mutlu günü

CHP PM üyesi, avukat Gizem Sayar Özcan nikah şahitliği yaptı. Özcan duygularını şöyle paylaştı;

"Muğla İl Başkanımız Adem Zeybekoğlu'nun kızı ve canım arkadaşım Pınar'ın Düğününde nikah şahidiydim. Sevgili arkadaşlarım, meslektaşlarım Pınar ve Erdi'ye ömür boyu mutluluklar dilerim."

TAGS;

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu

Pınar ve Erdi evlendi

Muğla politika haberleri