Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Muğla Denizli kampından döndü

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Ege bölgesinden CHP'li 5 il örgütü toplandı

CHP Denizli Bölge toplantısı yapıldı

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 10.04.2021 / CHP Muğla Denizli kampından döndü

CHP Bölge toplantısı Denizli'de yapıldı. Toplantıya CHP Muğla örgütü ve CHP'li belediye başkanları da katıldı.

CHP'nin Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, Muğla ve Uşak il örgütleri ile belediye başkanlarının ve genel merkez yöneticilerinin katıldığı bölge toplantısı tamamlandı.

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ın ev sahiplikğinde Merkezefendi Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP'nin; Denizli, Uşak, Aydın, Muğla ve Afyonkarahisar Parti Meclisi Üyeleri, milletvekilleriz, il başkanları, ilçe başkanları, belediye başkanları, Kadın Kolları il ve ilçe aşkanları, Gençlik Kolları il ve ilçe başkanları, ,il ana kademe yöneticilerimiz,il disiplin kurulu başkanları ve önceki dönem il başkanları katıldı.

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021 1

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021

CHP Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı burada yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi;

"Denizli, sanayinin önemli kentlerden biri. Denizli'de sanayi konusunda ciddi sıkıntılar var. Hizmet sektörü konusunda ciddi sıkıntılar var. Aydın, Muğla turizmin öne çıktığı yerler. Bir sektör temsilcisi diyor ki 'Birinci yılı geçtik, ikinci yıldayız. Hala turizmle ilgili iyi bir mesafe alma imkanımız yok. Katarlılar, Kuveytliler, Dubaililer sahildeki otellerimizi ucuz fiyata kapatıyorlar' diyor. Türkiye'nin üretmiş olduğu katma değeri, yapmış olduğu tesisleri iktidarın yaratmış olduğu ekonomik kriz nedeniyle yabancıların gelip satın alması da bu ülkenin bir problemi."

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da toplantıda iktidarın 19 yıldır yaptıklarını konuşmayacaklarını belirterek, "Çünkü biz iktidara geliyoruz. CHP olarak dostlarımızla birlikte kuracağımız çağdaş, laik Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında demokrasi ile taçlandıran mücadelemizde alacağımız yolu, izleyeceğimiz yöntemi örgütlerimizle birlikte, milletvekillerimizle birlikte, parti meclis üyelerimizle birlikte, belediye başkanlarımızla birlikte ortak aklı hakim kılarak, bir anlayış konuşacağız. Biz iktidara geliyoruz" dedi.

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021 2

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021

CHP Muğla'dan açıklama

CHP Muğla il örgütü toplantı sonrası bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle;

"Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanımız Adem Zeybekoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi PM üyemiz Gizem Sayar Özcan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Osman Gürün, Milletvekillerimiz, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleşen, CHP Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kağan Salıcı ve Gülizar Biçer Karaca Başkanlığında Muğla, Aydın, Uşak, Denizli, Afyon illerini kapsayan bölge toplantımızı Denizli’de gerçekleştirdik."

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021 3

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021

CHP Bodrum'dan açıklama

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan da toplantı sonrası şu açıklamayı yaptı;

"Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. Oğuz Kaan Salıcı ve Gülizar Biçer Karaca ile Muğla, Denizli, Uşak, Afyonkarahisar ve Aydın’dan Parti Meclisi üyelerimiz, İl Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, Kadın Kolları Başkanlarımız, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve parti yöneticilerimizin katılımları ile Denizli İl Örgütümüzün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Bölge toplantısına katıldım. Demokrasi, hak-hukuk-adalet ve eşitlik temeline dayalı halkın iktidarını kurmak için yorulmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Misafirperverlikleri için Denizli İl Başkanımız Sayın Bülent Nuri Çavuşoğlu ve Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan’a çok teşekkür ediyorum."

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021 4

CHP Denizli Bölge Toplantısı, Nisan 2021

TAGS;

CHP Denizli Bölge toplantısı

CHP Muğla

Muğla politika haberleri