Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Kadem Mete yeniden il başkanı

AK Parti Muğla

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 04.02.2021 / AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresinde tek liste ile gidilen seçimde Kadem Mete yeniden il başkanı seçildi.

AK Parti Muğla 7. Olağan İl Kongresi'nde Menteşe Spor Salonu'nda yapıldı. Kongrede tek aday ve liste vardı. Mevcut il başkanı Kadem Mete yeniden aday oldu. Kongreye AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telekonferans yöntemi ile katıldı. AK Parti Genel Başkan Vekili Profesör Dr. Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir de kongreye katıldılar.

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi 2

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi, Kadem Mete oy kulanıyor, 01.02.2021

Kongrede bir konuşma yapan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti'nin kurulduğu günden beri millete hizmet için çalıştığını söyledi. AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir konuşmasında, Türkiye'nin AK Parti iktidarı ve Cumhur İttifakı'yla olağanüstü projelerle her geçen gün güçlendiğini ve büyük projelere imza attığını söyledi.

Kongredeki tek aday mevcut AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete de ilk günkü aşkla mücadeleye devam ettiklerini söyledi. Muğla'yı hak ettiği yere getirmek için çaba göstermeye devam edeceklerini aktaran Mete, "Muğla'nın 50-60 yıllık kaderini değiştirmek, bayrağı daha da ileriye taşımak için çaba göstereceğiz" dedi.

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi, Kadem Mete

AK Parti Muğla 7. olağan il kongresi, Kadem Mete, 1 Şubat 2021

Kongre sonrası bir teşekkür mesajı yayınlayan Kadem Mete, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans yöntemi ile katıldığı, Genel Başkan Vekilimiz Profesör Dr Numan Kurtulmuş'un ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli'nin teşrif ettiği kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

TAGS;

AK Parti Muğla

Muğla siyaset

Muğla politika haberleri