Muğla siyaset haberleri
HABER

Aras'tan AKP ilçe başkanına ziyaret

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Atatürk portresi ile fotoğraf

Bodrumu konuştular

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 10.07.2020 / Aras'tan AKP ilçe başkanına ziyaret

AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın AKP Bodrum ilçe örgütüne ziyarete geldiğini duyurdu. Nezaket ziyaretinde iki başkan Atatürk resmi önünde poz verdi.

Bodrum'da sıksık karşı karşıya gelen, zaman zaman birbirlerine sert eleştirilerde bulunan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen'i ziyaret etti.

Ahmet Aras, Osman Gökmen,  Temmuz 2020

Ahmet Aras, Osman Gökmen, Temmuz 2020

Ziyaret haberini AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen sosyal medya hesabından paylaştığı görselle duyurdu. 8 Temmuz 2020 günü gerçekleşen ziyaret sosyal medyada çok olumlu karşılandı. Yorum yapanlarca memnuniyetle karşılandığı anlaşılan ziyaretle ilgili AKPli Gökmen şunları yazdı;

"Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras ziyaretimize geldi. Kendisiyle Bodrum üzerine uzun uzun konuştuk. Hep söylediğimiz gibi; sevdamız da amacımız da Bodrum. Bodrum için çalışan, Bodrumumuz için doğru işler yapan herkese tam desteğiz. Başkan Ahmet Aras'a nazik ziyareti için teşekkür ederiz.

Osman Gökmen
AK Parti Bodrum İlçe Başkanı
"

Ziyaret hakkında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı ve yayınlanmadı. Ancak edindiğimiz bilgiye göre Aras, AKP İlçe Başkanlığı'na atanan Gökmen'e nezaket ziyaretinde bulundu ve yeni görevi için hayırlı olsun dileklerini iletti.

İşte o paylaşım;

TIKLA

TAGS;

Ahmet Aras

Osman Gökmen

Muğla politika haberleri