Muğla siyaset haberleri
HABER

Aysun Korkut, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

2 aday ve 2 liste yarıştı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12.03.2020 / Aysun Korkut, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla İl Kadın Kolları Kongresi 14 Mart 2020 Cumartesi günü Menteşe Konakaltı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 2 isim ve listenin yarıştığı kongrede Aysun Korkut seçimi kazanan isim oldu. Kongreye CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, örgüt temsilcileri, milletvekilleri, önceki dönem milletvekilleri, kadın örgütleri ve partililer katıldı.

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi 1

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca’nın divan başkanlığını yaptığı 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresine Aysun Korkut ve Sema Gençoğlu İl Kadın Kolları Başkanlığı'na aday oldular.

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi 2

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

İl Başkanlığı mesajı

Yüksek bir katılımın olduğu 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi'nde sandıktan Aysun Demirel Korkut ve yönetim kurulu listesi kazanarak çıktı. CHP Muğla İl Başkanlığı yayınladığı kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi;

"Genel Başkan Yardımcımız sayın Gülizar Biçer Karaca’nın divan başkanlığını yaptığı 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresinde İl Kadın Kolları Başkanı seçilen Aysun Korkut ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, iktidar yürüyüşümüzde başarılar diliyoruz."

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi 3

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

Zeybekoğlu kutladı

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu kutlama mesajı yayınladı. "İktidar yürüyüşümüzde tüm örgütümüze başarılar diliyorum" diyen Zeybekoğlu'nun mesajı şöyle

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

"Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yard. Sayın Gülizar Biçer Karaca’nın divan başkanlığını yaptığı 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresinde İl Kadın Kolları Başkanı seçilen Aysun Demirel Korkut ve yönetim kurulu üyelerini başarılar diliyor, kutluyorum. Çalışmalarından dolayı Çiğdem Sandıkcıoğlu Başarır başkanımıza ve ekibine partimize verdikleri emek için teşekkür ediyorum. Atatürk’ün devrimleri ile aydınlanan yolda, iktidar yürüyüşümüzde tüm örgütümüze başarılar diliyorum."

Bodrum Kadın Kolları

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan da sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak yeni başkanı tebrik etti. Özdoğan'ın mesajı şöyle;

"Bugün gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Kadın Kolları Kongresinde, İl Kadın Kolları Başkanı seçilen Aysun Demirel Korkut’u ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor ve yeni dönemde başarılar diliyorum. İl kadın kolları kongremizde adaylık mücadelesi veren Sema Gençoğlu ve ekibini de, kadının siyaset sahnesindeki varlığı ve devamlılığı adına sağladıkları katkılardan ötürü kutluyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Hiç şüphe yok ki, kazanan her zaman olduğu gibi Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur."

Aysun Demirel Korkut kimdir?

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi 4

CHP 14. Olağan Muğla İl Kadın Kolları Kongresi

TAGS;

CHP Muğla İl Kadın Kolları

Aysun Korkut

Muğla politika haberleri