Muğla Haberleri
HABER

Muğla'da 3 bin personelle denetim

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla'da koronavirüs denetlemeleri

Vali Orhan Tavlı denetimlere bizzat katıldı

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 07 Mart 2021 - Muğla'da 3 bin personelle denetim

Koronavirüs riskinde turuncu kategoride bulunan Muğla’ da 3000 personelle denetim başladı. Denetimlere Vali Orhan Tavlı bizzat katıldı.

İçişleri Bakanlığı'nın "Yeni Dinamik Denetim Süreci" olarak adlandırdığı önlemler ve kontrollerle ilgili Muğla Valiliği de 3 bin personelle sokağa indi.

Koronavirüs vaka oranlarında "Yüksek riskli iller" arasında olan Muığla'da ne yazık ki vaka sayıları artıyor. Muğla Valiliği ilin risk rengini maviye çevirebilmek için sürdürdüğü çalışmalarında personel sayısını 3 bine çıkarttı.

Muğla Valili Orhan Tavlı'nın bizzat katıldığı denetimlerle ilgili yapılan açıklama aşağıda;

Muğla'da 3 bin personelle denetim 1

Muğla'da 3 bin personelle denetim - Mart 2021

"Koronavirüs salgınıyla mücadele için ülkemiz genelinde denetimlerin etkinliğinin arttırılması doğrultusunda hastalığın yayılımının en düşük seviyeye indirilmesi amacıyla sürdürülen çalışmalar İl genelinde İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Kamu Kurum Müdürleri, Oda Başkanları, STK temsilcileri ve 3000 personel ile Vali Orhan Tavlı başkanlığında 24 saat esasıyla devam ediyor.

KORONAVİRÜS TABLOLARI

Dünyada ve Türkiye'de koronavirüs anlık canlı tabloları ve verilerine 7/24 buradan ulaşabilirsiniz.  →  BURAYA TIKLAYIN.
Yeni dinamik denetim süreci döneminde denetim yapan, esnaf ve vatandaşın taleplerini dinleyen Vali Orhan Tavlı ‘Kontrollü Normalleşme Süreci Denetimleri’ kapsamında bir kez daha sahada alınan tedbirleri yerinde inceledi.

Muğla'da 3 bin personelle denetim 3

Muğla'da 3 bin personelle denetim - Mart 2021

Vali Orhan Tavlı, denetimlerinde vatandaşlara kurallara uymalarını teşvik etmek amacıyla maske ve hijyen seti hediye etti.

İl genelinde denetim ekiplerince vatandaşlara, Temizlik, Maske, Mesafe ve tüm kurallara uymaları konusunda uyarılar yapıldı.

Ayrıca denetimler sadece ekiplerce değil kent güvenlik yönetim sistemleri ile tedbirlere aykırı uygulamaların görüntülerden tespit edilmesi durumunda da yaptırım uygulanabileceği belirtildi.

TEMİZLİK, MASKE, MESAFE VE TÜM KURALLARA UYARAK İNŞALLAH HEP BİRLİKTE TAM NORMALLEŞMEYE GEÇECEĞİZ"

Muğla'da 3 bin personelle denetim 4

Muğla'da 3 bin personelle denetim - Mart 2021


KORONAVİRÜS TABLOLARI

Dünyada ve Türkiye'de koronavirüs anlık canlı tabloları ve verilerine 7/24 buradan ulaşabilirsiniz.  →  BURAYA TIKLAYIN.

TAGS;

Muğla koronavirüs denetimleri

Muğla Valiliği

Muğla haberleri