Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Katil zanlısı teyzesinin kocasıymış!..

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Bensu Narlı cinayetinde şok iddialar

Aylardır taciz ettiği iddia edildi

Paylaş

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 14.03.2021 - Katili teyzesinin kocasıymış!..

Milas'ta katledilen 23 yaşındaki Bensu Narlı'nın katil zanlısı eski sevgilisi değilmiş...

Milas'ta evinde kalbine ateş edilerek öldürülen Bensu Narlı cinayeti ile ilgili detaylar ve iddialar korkunç. Genç kızı öldürdüğü iddia edilen Serhat Kantaş'ın teyzesinin kocası olduğu ve Narlı'yı yıllardır taciz ettiği iddia edildi.

Konuyla ilgili olarak Sözcü Gazetesi'nden Yaşar Anter'e açıklamalarda bulunan Bodrum Eğitim-Sen Sözcüsü öğretmen Yüksel Okyay, "Katil hakkında Milas adliyesinde başka kadın ve kızlara yönelik cinsel istismar taciz ve tehdit davaları olduğu ortaya çıktı" iddiasında bulundu.

Serhat Kantaş, Narlı'nın Aydınlıkevler Mahallesi'ndeki evine giderek özür dileme bahanesiyle kapıyı açtırdı. Genç kız kapıyı açtıktan sonra içeri giren Kantaş, Narlı'yı kalbinden vurarak öldürdü. Kantaş'ın, Narlı'nın eski sevgilisi olduğu iddia edilmişti ama aslında teyzesinin kocası olduğu ve genç kadını yıllardır taciz ettiği öne sürüldü.

Katil zanlısı Serhat Kantaş

Katil zanlısı Serhat Kantaş - Arşiv - GHA

Bensu Narlı Milas'ın Güllük Mahallesi'nde toprağa verilirken katil zanlısı Serhat Kantaş tutuklanarak Cezaevi'ne gönderildi. Bodrum Eğitim Sen Sözcüsü, öğretmen Yüksel Okyay yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Yüreğimiz yanıyor. Bensu kızımız göz göre göre öldürüldü. Bu şahıs teyzesinin kocasıymış, yani akraba, Bensu'yu defalarca taciz ve tehdit etmiş. Ayrıca katil hakkında Milas adliyesinde başka kadın ve kızlara yönelik cinsel istismar taciz ve tehdit davaları olduğu ortaya çıktı. Hatta bu davalara bakan Muğla Barosu'na kayıtlı kadın avukatları da tehdit ettiğini öğrendik."

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Bensu Narlı cinayeti

Kadın cinayeti

Hayatın içinden haberler