Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Pınar'ın katil zanlısının babası intihara mı kalkıştı?

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Evlerini de terk etttikleri iddia edildi

Muğla İl Sağlık Müdürü'nden açıklama

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 25.07.2020 - Pınar'ın katil zanlısının babası intihara mı kalkıştı?

Muğla'da 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın babası S. A. intihara mı kalkıştı?

Bazı basın yayın organlarında 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın babası S. A'nın intihara kalkıştığı haberleri yayınlandı. Ancak 112 sağlık, polis ve jandarmada bu yönde bir ihbar ve kayıt olmadığı, dolayısıyla haberin de doğru olmadığı bilgileri paylaşıldı.

Pınar Gültekin 2

27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin

İl Sağlık Müdürü yalanladı

Gelişmeler üzerine Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) babası S. A.'nın ilaçla intihar girişimde bulunduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gencer haberler.com'da yer alan habere göre şunları söyledi;

"Cinayeti işleyen kişinin babasının ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu iddiaları birkaç gündür kulaktan kulağa yayıldı. Bununla ilgili internet sitelerinde haberler çıktığını gördüm. Konuyla ilgili 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen bir ihbar yok. Hastane kayıtlarında da bahsedilen kişinin ismi yoktur. Yapılan haberler asılsızdır."

Cemal Metin Avcı’nın babası S.A.'nın ise intihara kalkıştığı haberi Cumhuriyet'te Esra Alus'un imzasıyla yayınlandı. Habere göre, yıllarca motor tamirciliği işiyle uğraşan katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın babası S.A., yaşamına son vermek istedi.

27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin 3

27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin, katil sanlısı Cemal Metin Avcı

Evi terk ettiler

Haberlere göre Cemal Metin Avcı’nın annesinin ise hastanede kontrol altında olduğu öğrenildi. Sakinleştirici ilaçlarla müdahale edilen kadın yakın akrabalarının dışında kimseyle görüşmüyor. Ayrıca, Avcı ailesi üyelerinin cinayetin ardından yıllardır yaşadıkları evi terk ettiği de iddia edildi. Katil zanlısı Cemal Metin Avcı’nın işlettiği, 'Cüce' adlı mekân da kapatıldı.

Aile üyeleri sosyal medya hesaplarını da kapattı. Ardından da işlenen cinayete ilişkin haberlerin engellenmesi için savcılığa gizlilik talebinde bulundu.

Ev kilitlendi

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) öldürüldüğü bağ evinin kapısına tutuklanan katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın yakınları tarafından asma kilit takıldı.

Afyon’a nakledildi

Pınar Gültekin’in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, Adalet Bakanlığı talimatı ile Muğla E Tipi Ceza İnfaz Kurumundan Afyon Yüksek Güvenlikli T Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na nakledildi. Avcı’nın güvenlik nedeniyle Afyon’a nakledildiği belirtildi.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Pınar Gültekin

Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gencer

Hayatın içinden haberler