Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor'da 3 oyuncu gitti 2 oyuncu geldi

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Gümüşlükspor topbaşı yaptı

Yeni transferlerle ilk antreman

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 12 Ocak 2020 - Gümüşlükspor'da 3 oyuncu gitti 2 oyuncu geldi

Muğla Süper Amatör Küme'de mücadele eden Gümüşlükspor lige verilen arada kısa bir tatilin ardından topbaşı yaptı. Lig lideri takımdan 3 futbolcu ayrılırken kadroya 2 yeni takviye yapıldı.

Gümüşlükspor antreman - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır 1

Gümüşlükspor antreman - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Muğla Süper Amatör Küme'de 2019 - 2020 sezonunda 5 Ocak 2020 Pazar günü oynanan maçlarla lige 25 Ocak 2020 Cumartesi gününe kadar ara verildi. 11 haftanın geride kaldığı Muğla Süper Amatör Küme'de 2019 - 2020 sezonunda özellikle son 3 haftada ligin zirvesinde soluk soluğa bir yarış yaşandı. Gümüşlükspor'la Seydikemer Belediyespor 22'şer puanla şampiyonluk yarışı için ilk yarıda ipi birlikte göğüslediler. 9'ar averaj puanına sahip Gümüşlükspor ve Seydikemer Belediyespor'u 18 puanla Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor takip ediyor. Puan tablosunun 4. sırasında yine 18 puanla Göcek Belediyespor yer alıyor. İşte puan durumu;

Muğla Süper Amatör Kime Puan Durumu

Muğla Süper Amatör Küme 2019-2020 sezonu puan durumu

Yoluna Muğla Süper Amatör Küme'nin tek namağlup takımı olarak devam eden Gümüşlükspor'da teknik direktör Hüseyin Öztemiz futbolcularına zorlu geçen ilk yarının ardından 4 gün tatil verdi. Ve 10 Ocak 2020 günü takımı yeniden topladı. 11 Ocak Cumartesi günü tatil sonrası ilk antremana çıkan, pazar gününü de antremanla geçiren kadroda değişiklikler dikkatlerden kaçmadı.

Gümüşlükspor antreman - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır 2

Gümüşlükspor antreman - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

3 oyuncu ayrıldı

Lige verilen arada Gümüşlükspor A takımı kadrosunda da değişiklikler oldu. Takımdan 3 oyuncu ayrıldı buna karşılık 2 yeni transfer yapıldı. Başarılı ve tecrübeli file bekcisi Erman Balaban, defans oyuncusu Berhan İleri ve santrofor Samet Akalın Gümüşlükspor'dan ayrıldı.

Kadrodaki değişiklikler üzerine görüşüne başvurduğumuz Gümüşlükspor'un genç ve başarılı Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz kaleci Erman Balaban ile kulübün yollarını ayırdığını belirtti. Kendisiyle telefonda görüştüğümüz tecrübeli ve başarılı kaleci Erman Balaban da, "Hayırlısı olsun. Kulüp böyle uygun görmüş. Aldıkları kararı telefonla bildirdiler" dedi.

Yeni transferler

Tatil sonrası ilk antremanı yerinde izleyen Gümüşlük Rehberi yeni transferleri de öğrendi. Takıma ara transfer döneminden yararlanarak 2 takviye yapıldı. Stoper olarak Burçin Görgen ve orta sahaya da takımın eski oyuncularından tecrübeli isim Eyüp Can Altun transfer edildi.

Ali Cihan Kayaş, Hüseyin Öztemiz

Ali Cİhan Kayaş, Hüseyin Öztemiz (Soldan sağa) - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Yeni transferleri tanıyalım

Burçin Görgen

9 Eylül 1990 Muğla doğumlu olan Burçin Görgen, 2003 yılında Turgutreisspor'da Filiz Lisans'la amatör futbolculuğa ilk adımını attı. Ardından Gümüşlükspor, Belediye Kütahyaspor, Didim Belediyespor, Serhat Ardahanspor, Eğirdirspor, Sarayönü Belediyespor, Yozgatspor, Çengelköy, Çorluspor, Tira Belediyespor kulüplerinde oynadı. Stoper olarak görev yapan tecrübeli oyuncu zaman zaman sürpriz ataklarda gol yollarını da yokluyor.

Gümüşlükspor Burçin Görgen

Burçin Görgen (Solda) - 05.01.2020 Fotoğraf:Yalçın Çakır

Eyüp Can Altun

15 Eylül 1999 İstanbul Beyoğlu doğumlu olan Eyüp Can Altun 2012 yılında Turgutreisspor'da Filiz Lisans'la amatör futbolculuğa ilk adımını attı. Ardından Yeni Çanspor, Gümüşlükspor, Görelespor formalarını terletti. Gümüşlükspor'da oynadığı dönemlerde hırsı, oyun kuruculuğu ve asistleriyle göz dolduran Eyüp Can Altun yeni dönemde tekrar Gümüşlükspor formasını terletmek için mücadele edecek.

Gümüşlükspor antreman - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır 3

Eyüp Can Altun (En solda) - 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Çift kale maç ve taktik çalışma

Gümüşlükspor Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz A takımı çalıştırırken yardımcı antrenör ve kaleci antrenörü Ali Cİhan Kayaş da kaleciler Çekdar Yıldız ve Özgür Kırık'la yakından ilgilendi.

Gümüşlükspor kalecileri

Çekdar Yıldız, Özgür Kırık, Ali Cİhan Kayaş (Soldan Sağa) 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Genel kaptan da oradaydı

Tatil dönüşü ilk antremanda kulüp genel kaptanı Onur Berke de takımla birlikte Gümüşlük sahasındaydı. Futbolcularla yakından ilgilenen Gümüşlükspor Kulübü Genel Kaptanı Onur Berke'nin bir süre önce kırılan ve ameliyatla düzeltilen bileğindeki alçının söküldüğü ve askının da çıkartıldığı görüldü.

Onur Berke, Hüseyin Öztemiz

Onur Berke, Hüseyin Öztemiz 12.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Kulüp yönetimi Tezgah'a geldi

Gümüşlükspor 22 Ocak 2020 Çarşamba günü artık gelenekselleşen Gümüşlükspor'a destek gecelerinden birisini bu kez Bodrum da gerçekleştirecek. Bodrum Mandalin'deki gecede Birsen Tezer, Grup Gündoğarken, Kenan Vural (Yüksek Sadakat), Mehmet Erdem, Ozbi, Zeki Açabey (Yol Project) sahne alacak.

Gümüşlükspor, mandaliin afiş

Gümüşlükspor'a destek gecesi afişi

"Bir ihtimali daha olanlar bir araya geliyor" sloganıyla düzenlenen Gümüşlükspor'a destek gecesi için kulüp as başkanı oyuncu, yazar Nejat İşler, kulüp başkan yardımcısı iş insanı Mehmet Özak, Gümüşlük Tezgah da buluşarak durumu değerlendirdi. Kulüp Başkanı Ahmet Faik Karakaya Muğla dışında bulunduğu için toplantıya katılamadı. İşler, Özak ikilisine kulüp genel kaptanı Onur Berke de eşlik etti.

Ahmet Faik Karakaya, Nejat İşler, Mehmet Özak

Ahmet Faik Karakaya, Nejat İşler, Mehmet Özak (Soldan sağa - Ön sıra) - 05.01.2020 Fotoğraf: Yalçın Çakır

Gümüşlükspor 2019 - 2020 A Takım kadrosu

Eyüp Can Altun - Orta saha - 22 yaşında
Uğur Çakın - Stoper - 28 yaşında
Ceyhun Çeliker - Sağ bek - 22 yaşında
Yunus Elpeze - Sol bek - 21 yaşında
Burçin Gorgen - Stoper - 29 yaşında
Çağan Kalafat - Forvet - 25 yaşında
Çağatay Kalafat - Forvet - 25 yaşında
Emre Karayılgın - Orta saha - 23 yaşında
Özgür Kırık - Kaleci - 32 yaşında
Doğancan Koca - Orta saha - 25 yaşında
Mustafa Tuna Kumru - Sağ/Sol açık - 20 yaşında
Ramazan İnan - Defans - 26 yaşında
Yasin Memiş - Ön libero - 24 yaşında
Süleyman Can Özen - Kanat - 23 yaşında
Mahmut Öztürk - Orta saha - 20 yaşında
Mehmet Sancak - Santrofor - 28 yaşında
Kemal Burak Saray - Orta saha - 23 yaşında
Volkan Şimşek - Sağ / Sol kanat - 23 yaşında
Emrehan Tekbaş - Forvet - 27 yaşında
Taylant Turhat - Forvet - 24 yaşında
Çekdar Yıldız - Kaleci - 23 yaşında

(Soyadı sırası)

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

TAGS;

Burçin Görgen

Eyüp Can Altun

Gümüşlükspor

Spor haberleri