Spor Haberleri 1
HABER

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 2019

Bodrumspor'a mükemmel Dayanışma Gecesi

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30 Haziran 2019 / Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Bodrumspor'dan mükemmel dayanışma gecesi. Her yıl Mart ayında yapılan ancak bu sene Haziran ayında gerçekleştirilen geleneksel Bodrumspor Dayanışma Gecesi çok sayıda kişinin katılımıyla gerçekleşti. Geceye siyasetçiler, spor insanları, yerel yöneticiler, iş insanları ve taraftarlar katıldı.

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 1

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Bitez Ambrossia Otel'de gerçekleşen geceye Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ak Parti ilçe başkanı Ömer Özmen, Chp ilçe başkanı Halil Karahan, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Bodrum Belediye başkan yarımcıları Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Turgay Kaya, belediye meclis üyeleri, ünlü sanatçı Hakan Altun, Beşiktaşlı eski oyuncu Ali Tandoğan, Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, yönetim kurulu üyeleri, iş insanları, oda başkanları, Asi Tayfa üyeleri ile çok sayıda yeşil beyaz renklere gönül vermiş taraftar katıldı.

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 2

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Gece, yerel sanatçı Ender Kasal'ın seslendirdiği şarkılarla başladı. Ardından Barış Kömürcü'nün sahne aldığı gecede Bodrumspor yönetim Kurulu Üyeleri tek tek tanıtılarak sahneye çağırıldı. En son sahneye gelen kulüp başkanı Rıza Karakaya burada yaptığı konuşmada, geceye katılanlar ve Bodrumspor'a destek olan herkese teşekkür ederek Bodrumspor'un faaliyetlerinden ve yeni yapılanmalarından bahsetti. Başkan Karakaya konuşmasının devamında şunları söyledi;

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 3

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Bodrumspor

"Biz hiç bir zaman mücadeleyi bırakmadık. Üç tane lig çıkarken 'İnananlar asla kaybetmez' dedik, 'Asla vazgeçme' dedik sloganlarımızda. Şimdi de, 'Sefası da cefası da bizim' diyoruz. İnşallah cefayı da beraber çekeceğiz, Bodrumspor’umuzu da üst liglere çıkaracağız. Ben Ahmet Aras Başkanıma, meclis üyelerine, Bodrum Belediyesi’ne, sponsorlarımıza, Bodrum halkına güveniyorum. Bu kardeşlerinize yardımcı olun. Biz hiç bir zaman sizlerin başını yere eğdirmeyiz. Her zaman, her yerde en büyük Bodrumspor."

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 4

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Gecenin devamında Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya tarafından Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve ana sponsor firmalara birer teşekkür plaketi verildi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras gecede yaptığı konuşmada, "Bodrum'un adını taşıyan ve Bodrum'a gönül verenlerin gönülden katkısıyla yaşayan gururumuz Bodrumspor için bir araya geldik" diyerek başladığı konuşmasında Bodrum'da gerçekleşecek spor çalıştayından da bahsederek şunları söyledi;

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 5

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

"Spor bir yaşam biçimidir. Çocukluktan itibaren kazanılan bir alışkanlıktır. Devam edilirse sağlığınızı düzeltir. Hayatınıza renk katar. Sizi sosyalleştirir. Kötü alışkanlıklardan uzak tutar ve ömür sonuna kadar yapabileceğiniz sporlar var. Malumunuz spora bir yerden bulaşırsanız bir daha da çıkamazsınız. İşte kardeşlerimde öyle bir yerden bulaştılar ki, onlar spor yapan tarafta değil ama gerçekten gençleri, gelecek nesilleri bir arada tutan, onları spor sevgisiyle büyüten, onları spor sevgisine aşılayan yerdeler. Onların yaptıklarını, onların harcadıkları emekler, onların verdikleri mesai, zaman, para tamamen gönüllülük esasına dayalıdır. Kardeşlerime, yönetim kurulu üyelerine sonuna kadar güveniyorum. Onların emeklerini hiç bir zaman yerde bırakmayacağız. Bizler de, burada bulunan Bodrumlular ya da aramızda da bulunamayan bütün Bodrumlular Bodrumspor'a, çünkü içinde Bodrum var, lütfen bunu basit olarak algılamayın. İsminde Bodrum varsa biz sonuna kadar arkasındayız bu kulübün."

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 6

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Başkan Aras'ın ardından sahneye çıkan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz da, Bodrumspor'un Bodrum'un bir markası olduğunu belirterek şunları söyledi;

"İnşallah hep beraber Bodrumsporumuz için güzel şeyler yapacağız. Tabi ki sporun önemi tartılaşamaz. Rıza başkanımı dinleyince gerçekten çok mutlu oldum. Bodrumsporumuz sadece bir futbol takımı değil, çocuklarımıza her alanda sahip çıkan bir spor kulübü haline geliyor. Ben başta Rıza başkan olmak üzere yönetimdeki arkadaşlarını, bu yıl gerçekten çok başarılı bir sezon geçiren futbolcu arkadaşlarımızı ve teknik ekibi, belediye başkanlığımızı, eski başkanımız Mehmet Kocadon'u tebrik ediyor ve teşekkürlerimle anıyorum. Hepsine teşekkür ediyorum. Tabi kolay değil Bodrumspor'u bu şekilde idame ettirmek, mali kaynakları bulmak hiç kolay değil çünkü spor gerçekten çok büyük mali kaynaklar istiyor ama biz hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edersek inanıyorum ki Bodrumspor'u çok güzel yerlere hep beraber getiririz."

Bodrumspor Dayanışma Gecesi 7

Bodrumspor Dayanışma Gecesi

Ardından sahneye çıkan Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un kurumsallaştırma, reklam, pazarlama sponsorluk, markalaşma ve koordinasyonundan sorumlu yöneticisi Fatih Öztarakçı Bodrumspor'un sponsorlarını anons ederek onlara da teşekkür plaketlerini sundu.

Gece, ünlü sanatçı Hakan Altun'un sahne almasıyla devam etti. Havai fişek gösterisi altında sahne alan Altun'a Bodrumsporlu taraftarlar yakın ilgi gösterdi.

Gece, Ender Kasal'ın seslendirdiği yöresel şarkılarla devam etti.

TAGS;

Bodrumspor

Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya

Spor haberleri