Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Kenan Apaydın Özel Kalem Müdürlüğüne atandı

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Özel Kalem Müdürlüğü vekili

English News


New chief of staff to Bodrum Municipality - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 09.06.2022 - Bodrum Belediyesi'nin tecrübeli ismi Kenan Apaydın bir süredir boş bulunan Özel Kalem Müdürlüğü'ne atandı.

Bodrum Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü Serkan Aloğlu, özel yaşamıyla ilgili açılan soruşturmalar bitene kadar görevinden uzaklaştırılmıştı. Nisan ayından bu yana boş olan Özel Kalem Müdürlüğüne vekil olarak belediyenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür vekili olan Kenan Apaydın atandı.

Aynı zamanda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü vekili görevini de yürüten Kenan Apaydın doğrudan Belediye Başkanı Ahmet Aras'a bağlı olarak görev yapacak. Sakin kişiliği ve çevresinde dengeli, tutarlı, dürüst kişiliğiyle sevilen bir yönetici olan Apaydın 1982 Kırşehir Kaman doğumlu.

Apaydın da Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras gibi TSK kökenli. Türk Silahlı Kuvvetlerinde 14 yıl görev yaptıktan sonra istifa eden ve 2016 yılından bu yana Bodrum Belediyesinde çalışan Apaydın, 2019 yılı yerel seçimlerinin ardından özel kalem müdürlüğünde şef olarak görevlendirildi.

Kısa bir süre sonra da Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdür vekili görevine atandı. Kenan Apaydın Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi üzerine yüksek lisans mezunu, Ziynet Kutluğ Apaydın ile evli ve bir çocuk babası.

Gümüşlük Rehberi GYY'si Yalçın Çakır ve yayın grubumuz adına Sayın Kenan Apaydın'a yeni görevinde de başarılar dileriz.

Bodrum Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü Kenan Apaydın

Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kenan Apaydın (Ortada)

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

New chief of staff to Bodrum Municipality

Kenan Apaydın, the experienced name of Bodrum Municipality, has been appointed to the Private Secretary's Office, which has been vacant for a while.

After the incidents with a woman working in Bodrum Municipality, his chief of staff, Serkan Aloğlu, was suspended from his duty until the investigations were over. Kenan Apaydın was appointed as the deputy to the Office of the Private Secretary, which has been vacant since April.

Kenan Apaydın, who also acts as the Deputy Director of Press, Broadcasting and Public Relations, will work directly under Mayor Ahmet Aras. Apaydın, known for his calm personality and balanced, consistent and honest, was born in 1982 in Kırşehir Kaman.

Apaydın, who resigned after serving in the Turkish Armed Forces for 14 years and started to work in Bodrum Municipality since 2016, was appointed as the chief in the private office immediately after the 2019 local elections. Shortly after, he was appointed as the Deputy Director of Press and Public Relations. Kenan Apaydın has a master's degree in Political Science and Public Administration. He is married to Ziynet Kutluğ Apaydın and has a child.

On behalf of the Gümüşlük Guide GYY Yalçın Çakır and our publishing group, we wish success to Kenan Apaydın in his new assignment.

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediyesi

Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kenan Apaydın

Bodrum Haberleri