Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Aras bayrama Turgutreis'te girdi

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bayram namazı sonrası esnafla bayramlaştı

English News


Aras at Turgutreis - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 02.05.2022 - Aras bayrama Turgutreis'te girdi / Aras at Turgutreis

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bayrama Turgutreis'te girdi. Bayram Namazını Turgutreis'te kılan Aras daha sonra esnafla bayramlaştı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras son günlerde hız verdiği mahalle gezilerinde en sık uğradığı duraklardan birisi Turgutreis Mahallesi oldu. Daha önce asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyip esnafla görüşen Aras bu sefer Ramazan Bayramını da Turgutreis'te karşıladı.

Aras bayrama Turgutreis'te girdi 3

Aras bayrama Turgutreis'te girdi

Turgutreis Merkez Camii'nde bayram namazı kılan Aras'ın camide namaz kılarken cemaatle, çocuklarla ve caminin müezziniyle birlikte çekilen görselleri de sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, namazın ardından esnafla bayramlaştı. Aras'ın ziyaretlerine Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Önder Batmaz ve aslen Turgutreisli olan Bodrum Belediye Meclisi üyesi Tamer Mandalinci de eşlik etti.

Aras bayram namazını Turgutreis Merkez Camii'nde kıldı, Mayıs 2022

Aras bayram namazını Turgutreis Merkez Camii'nde kıldı, Mayıs 2022

Aras kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bayram mesajı da yayınladı.

"Günaydın, değerli Bodrumlular ve kalplerinde Bodrum sevgisi olanlar.. Yeni bir Ramazan Bayramı sabahını daha sizlerle birlikte yaşayabilmenin mutluluğu ile hepinize; sağlıklı, huzurlu ve mutlu, nice bayramlar diliyorum. Bayram tatiliniz, kalpleriniz kadar güzel geçsin."

Aras bayram namazını Turgutreis Merkez Camii'nde kıldı, Mayıs 2022 1

Aras bayram namazını Turgutreis Merkez Camii'nde kıldı, Mayıs 2022

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Aras at Turgutreis

Bodrum Mayor Ahmet Aras entered the holiday in Turgutreis. Aras, who performed the Eid Prayer in Turgutreis, then celebrated with the shopkeepers.

Bodrum Mayor Ahmet Aras has been one of the most frequent stops in his neighborhood tours, which he has accelerated in recent days, in Turgutreis District. Aras, who had previously examined the asphalting works on site and met with the tradesmen, this time welcomed the Ramadan Feast in Turgutreis.

Images of Aras, who was performing the Eid prayer at the Turgutreis Central Mosque, with the congregation, the children and the muezzin of the mosque, while praying in the mosque, were also shared on their social media accounts. Bodrum Mayor Ahmet Aras celebrated with the shopkeepers after the prayer. Bodrum Deputy Mayor Önder Batmaz and Bodrum City Council member Tamer Mandalinci, originally from Turgutreis, accompanied Aras's visits.

Aras also published a holiday message with his personal social media account.

"Good morning, dear Bodrum residents and those who have a love of Bodrum in their hearts. With the happiness of being able to experience another Ramadan Feast morning with you, I wish you all a healthy, peaceful and happy holiday. May your holiday be as beautiful as your hearts."

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Turgutreis Merkez Camii

Bodrum Haberleri